Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom nagyon szereti az...

Párom nagyon szereti az alkoholt, ezt egy gyermek születése megváltoztathatja?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a párom, és úgy érzem, hogy szívesen szúlnék is neki gyereket.

Ő elvált, nincs gyereke, 45 éves.

Egy problémám van, hogy ő nagyon szereti az alkoholt, legfőként a pálinkát,sokat meg is iszik belőle sajnos.

Én egyáltalán nem iszom alkoholt.

Sokat van haverokkal is, meg tegnap éjjel is tivornyáztak.

Ilyenkor én háttérbe szorulok, de azt mondja, szeret.

Egy gyermek megváltoztathatja ezt a viselkedést?

Vannak tapasztalatok valakinek e téren, hogy sikerült megváltoznia a férfinak?



2013. dec. 8. 15:13
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkoholista senki kedvéért nem fogja letenni az italt.
2013. dec. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

NEM!Biztos hogy nem!

Sőt még rosszabb is lehet a helyzet ha majd úgy érzi hogy háttérbe szorul a gyerek mellett.

Én nem szülnék neki,csak akkor ha semmit nem inna,elvonóra menne és már évek óta tiszta lenne,és még sajnos az sem garancia.

2013. dec. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
A gyerektől nem javul meg senki, sem a rossz kapcsolatot nem hozza helyre. Ha a pia fontosabb, mint te, akkor a gyereknél is fontosabb lesz, ebből kellene kiindulni. Persze lehet kivétel, de ez az általános.
2013. dec. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Ez esetek 99%-ban minden csak rosszabb lesz. És ez mindig azzal az illúzióval kezdődik, hogy majd miattad megváltozik. Ha magáért nem teszi meg, akkor se érted, se a gyerekért nem fogja. Ráadásul a gyerekedet egy alkoholista mellett akarod felnevelni? Nem hallottál még ilyen történeteket? Tudod, milyen rossz egy alkoholista mellett élni? Én sajnos tudom, mert az én apám is iszik. Ha jót akarsz a gyerekednek, akkor ne ilyen embernek szüljed, mert hamar pokol lesz az életetek.
2013. dec. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Tuti nem változik meg miatta.Sőt majd ha a gyerek sír ő meg matt részeg és elkezdi idegesíteni a sírás hát....na hát mit mondjak mi lenne a vége!

Nem hiába nincs 45 évesen még gyereke,gondolom nője volt de mindenki okos volt és nem szült neki.Neked se kellene.

2013. dec. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem lehetséges a változás, persze ritka. Ez épp olyan szenvedélybetegség, mint a cigi, sok nő is leteszi a cigit, mikor terhes lesz, vagy épp miután megszületett a gyerek, már nem dohányzik többet, ugyanígy a férfi is leteheti a piát is, cigit is.
2013. dec. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
?? Miért ne inna ezentúl? A gyerek majd büszke lehet részeg apukájára... bár, ezek szerint nálatok ez valami dicséretes tulajdonság.
2013. dec. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem fog megváltozni,és az évek múlásával csak rosszabb lesz.Egy gyerek nem fogja megváltoztatni.Főleg hogy már 45 éves.Inkább menekülj! Én is így jártam,és a gyerekkel még rosszabb lett,mert csak halasztottam a válást.Azt az egyet bántam meg, hogy nem váltam el tőle hamarabb.
2013. dec. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne szülj neki! És egy alkoholistatol minnél hamarabb meg kell szabadulni, lehet van 2% esély, h változik, de ebben bízni olyan, mint decemberben várni a 30 fokot és a kánikulát. Most komolyan jobbat nem találsz?
2013. dec. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem!!!

Sőt,aki iszik mindig fog találni okot rá,hogy menjen....ezen sajnos a gyerek sem változtat!

Személyes tapasztalat....bedőltem az ígérgetéseknek és ott tartottunk,hogy már a fizetésemet is elitta és eljátszotta.

Közben meg folyton azt hangoztatta mennyire szeret,meg változik....

Arra készülj fel,hogy magadnak szülsz ilyen ember mellett!!

2013. dec. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!