Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betegség, terhességi tünet...

Betegség, terhességi tünet vagy csak kimerültség? Lehet elment a baba?

Figyelt kérdés
Elvileg 6 hét 5 napos terhes vagyok. Már jó pár napja gyengének, lázasnak, másnaposnak érzem magam, néha a hideg ráz, szédülök, rám tör az éhség. Szóval mintha valami vírus lenne, de a környezetemben senki nem kapta el tőlem, a pici fiam sem. Most jöttünk meg egy nyaralásból, 14 órát autóztunk. De már előtte is voltak tüneteim. Az első terhességem szinte tünet mentes volt és ezért aggódok, főleg a láz és hidegrázás miatt. A héten megyek orvoshoz. Van valakinek valami ötlete hogy mi lehet ez?

2012. aug. 12. 12:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
irány a doki most!!nem a jövö héten!!!!
2012. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én is elég gyűrött voltam az elején. a hőemelkedés az normális, mert ilyenkor emelkedik a hő, de a láz nem. mit jelent az hogy lázas vagy? mennyi?
2012. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Félre érthető voltam. Nem mértem még lázat, csak olyan érzésem van mintha lázas lennék. Most akartam, de nem találom a hőmérőt. :(
2012. aug. 12. 12:25
 4/15 anonim ***** válasza:
én is voltam nagyon gyenge meg fáradt az elején. ha nem vagy lázas, akkor sztem nincs baj.
2012. aug. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a hőmérőt. Sajnos nagyon magas a lázam, 40.5. :(
2012. aug. 12. 12:44
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lenne, ha megnézne egy orvos!
2012. aug. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
na akkor viszont menj az ügyeletre, de gyorsan. ez nagyon magas láz
2012. aug. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Vettem hideg fürdőt, az levitte teljesen, gondolom csak átmenetileg. Beszéltem az ügyelettel. Azt mondták ne menjek be, inkább pihenjek, szedjek c vitamint és kálciumot, ha nagyon kell paracetamolt és sok folyadék. Remélem a baba rendben van..
2012. aug. 12. 13:50
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. aug. 12. 13:51
 10/15 anonim ***** válasza:
remélem, megmarad a babád. majd írj, hogy mivan
2012. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!