Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakivel ilyen terhesség...

Volt valakivel ilyen terhesség legelején? Lázas állapot, valószínűleg valami vírus lehet.

Figyelt kérdés
Megmaradt a baba? Lett valami baja? Nagyon izgulok, nehogy elmenjen a baba, vagy valami betegsége legyen emiatt. Orvoshoz megyek a héten. Ügyelettel beszéltem, de ők nem mondtak semmit.

2012. aug. 12. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Jobban vagy már?


Nekem így ment el a babám. Csak azért írok mert másképp csinálnám a dolgokat.

Gyógyszert se nagyon akartam szedni, de a lázamat se akartam engedni. Így bevettem gyógyszert is, de nem eleget, a lázam is lement, de nem eléggé.

A mai eszemmel én annyi gyógyszert vennék be amennyi csak szükséges. Vagy épp fordítva, de így nem csinálnám újra!

Utána én éreztem, hogy nincs rendben valami. Éreztem, hogy nem úgy érzem ahogy volt. Dokihoz mentem, és már nem volt állandó szívverés. Egy hét múlva már csak a cuccaimért engedtek haza, utána műtét!

Menj mihamarabb dokihoz,hogy megnyugodjál!

2012. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtál. Tegnap kezdődött.. Hűtő-fürdőztem az levitte a lázam, de még mindig nem vagyok túl jól. Gyógyszert mondták hogy szedjek ha lázas vagyok, de még nem szedtem be, mert a fürdő óta egyáltalán nincs lázam.

Sajnálom ami veled történt.

2012. aug. 12. 16:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

En 7-8 hetes voltam, amikor valami virust osszeszedtem, 1 teljes napig hanytam es ment a hasam, a vizet amit probaltam inni is kifostam (elnezest a kifejezesert) kb. 2 percen belul. Felkelni sem birtam 6 ora hanyas-hasmenes utan, lazam is lett. Ugyhogy kijott a doki es azt mondta, hogy 38 fok fele nem mehet a hom, arra vigyazzak nagyon, Panadolt kellett szednem, es elmult utana. 3 napig fekudtem, most 39 hetes vagyok.

Szoval arra vigyazz, hogy 38 fok fole ne menjen a hod.

Mielobbi gyogyulast Neked!

2012. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szedsz c vitamint ugye?

Sok tea, gyümi, és CSAK pihenés!


JOBBULÁST!

2012. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnos 40,5 volt a hőm, amit rögtön levittem a hútőfürdővel, azóta nem volt lázam.

Pihenek, szerencsére pont van segítségem a fiamhoz, igyekszem sokat inni. De elégé kivagyok, mármint lelkileg. Remélem rendben lesz a baba. Azt olvastam hogy ilyen korai stádiumban a mindent, vagy semmit szabály szokott érvényesülni, azaz, ha a baba megmarad, akkor nem lép fel károsodás nála.

Köszi hogy írtatok.

Ha valakinek van még tapasztalata az írjon. Köszi

2012. aug. 12. 17:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a 14. héten kaptam vírusos torokgyulladást, ami lázzal indult, soha életemben nem voltam olyan beteg, mint akkor, végig hánytam az egészet. Én végig szedtem a Panadolt, volt hogy 4 óránként, ami lent tartotta hőemelkedésen. + C vitamin, de csak 100 mg-osat szedtem, mert terhesen az 1000mg-os is árthat. Vírusra amúgy sincs gyógyszer, azon túl kell esni.

Most vagyunk 34 hetesek :)

Jobbulást és boldog babavárást!

2012. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, remélem mi is szépen átvészeljük és minden rendben lesz.

Jó egészséget nektek is.

2012. aug. 12. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!