Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-4 éves gyereknek karácsonyra...

3-4 éves gyereknek karácsonyra Tablet. Csak szerintem túlzás?

Figyelt kérdés
Oké!Modern világban élünk,meg ebbe születnek bele...De mégis?Vélemények?
2013. dec. 22. 20:53
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
szerintem túlzás
2013. dec. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
34%

Én megmondom őszintén hogy ezzel szemeztem 5 éves fiamnak:


[link]


Ha lett volna rá pénzem, meg is kapta volna.Igaz tutira közösen használtuk volna.De lényegében az övé lett volna.

2013. dec. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
95%

atya ég!

én krepp papírt vettem, meg hurka pálcikát, meg rajzlapot és abból készítünk ajándékot a családtagoknak.

tablet? még ha megtehetném, se vennék.

lego, meg játékkonyha felszerelés, na az való a 3-4 éves gyereknek!


bocsi, de ezen nem térek magamhoz.

igen, ez túlzás és szomorú, ha valaki ilyet vesz a gyerekének.

2013. dec. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
10%

4 éves a lányom, lecseréljük a telefonunk, így a lányunk megörökli az IPhone telót.

A mai gyerekek ebben nőnek fel, jobban tudják kezelni mint mi, s ez a jövő, a mai gyerekek nem csak használni tudják majd, hanem megértik majd a működését is.

Nagyon sokat tud tanúlni is vele a gyerek!

Lányom rengeteg szót tud Angolul, Spanyolul, a játékok, mesék révén!

Nekem Annó 4 évembe telt megtanúlni gepírni, a mai gyerekek már általánosban megtanulják majd.


Nem értem miért kell azt lepontozni, aki megvenné a gyermekének, vagy meg is veszi...

Itt jön elő az írígység, hogy van aki jobbat, drágább tud venni a gyermekének... S ez által már Ő a rossz.

2013. dec. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
91%
én nem irigységből mondtam, hanem szerintem ráér később haladni a technikával.
2013. dec. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is túlzás,én azt is túlzásnak tartom,hogy 14-16 éveseknek is vesznek meg notebookot és okostelefont,felesleges,de egy 3-4 évesnek nagyon is túlzás.van itthon egy asztali gépünk egy laptopunk és nekem okostelefonom van, 2,5 éves fiam baromira ért hozzájuk,még úgy is,hogy nem ültetem le eléjük játszani vagy ilyesmi max néhány mesét nézett a youtubon.
2013. dec. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
89%

Nem irigységből mondja az értelmes szülő, hogy nem valók még az ilyen kütyük kisgyereknek. Hanem mert szerencsére még vannak felelősségteljesen gondolkodó emberek. A gyerek nyilván azzal játszik, amit a kezébe adnak. Nem attól lesz okos és jó képességű egy gyerek, hogy képes az okostelefont vagy a tabletet kezelni. Hanem attól, hogy szerepjátékozik, épít, rajzol, gyurmázik, rohangál kint a levegőn, biciklizik, mesélnek neki (anyja, apja, rokonok, bárki, csak ÉLŐ ember).

Persze milyen menő és trendi ajándék tabletet, laptopot, Iphone-t adni az óvodásnak, kisikolásnak, majd persze minden ismerősnek, kollégának, szomszéd néninek és a zöldségesnek is le fog esni az álla, ha ezt elmesélik, persze a legirigyebb a csóró óvónő és tanítónéni lesz, de nem baj, mert anyuci-apuci kicsi szeme fénye megérdemli, hiszen olyan jól szórakozik a kis drága az angry birds-sel!!! De amikor majd 8-10 évesen már le fogja sz@rni a kis zseni a tanulást, és egész nap az interneten fog lógni, meg egyfolytában játszani fog a gépen, akkor majd el lehet gondolkodni, hogy ki és hol is rontotta el?

De semmi gond, majd megvigasztalják egy komplett házimozirendszerrel :)

2013. dec. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
89%
ja és meg tudnám venni,de felesleges pénzkidobásnak tartom,attól,hogy Ők ebben nőnek fel még nem kell nekik ilyen,pl 4 évesnek minek egyátalán telefon?? nem hogy egy Iphone
2013. dec. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
86%
Nézzük reálisan egy 3-4 éves kap egy tabletet vagy egy okostelefont 8 évesen jön a notebook? 10-12 évesen meg egy saját autó,14-16 évesen egy lakás?? mit is tett azért,hogy ilyen drága dolgokat kapjon? ja hogy semmit csak el kell halmozni,hogy semmit se értékeljen,és hogy nagyzoljunk kicsit??
2013. dec. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
31%

négy éves fiam van

az ő és az én közös ajándékunk egy tablet volt

egy tv-nk van,így ha ő mesét,mi meg mást szerettünk volna nézni,így a telefononom nézett mesét,ami elég kicsi,vagy mi nem nézhettünk tv-t.A tablet árából vehettünk volna egy tv-t,de nincs hova teni,az ő szobájába semmiképp nem akarunk tv-t,máshova meg nem tudjuk tenni.Így jött a tablet,amin tud mesét nézni.Az állati küldetés a kedvence,amiből rengeteget tanul az állatokról.

És nem a tablet előtt ül egész nap,nem néz több mesét,amióta megvan a tablet.

2013. dec. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!