Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves kisfiúnak a "hordható...

6 éves kisfiúnak a "hordható papírbili" vagy a guggolós módszer jobb a (nagydolog) elvégzéséhez túrázás vagy utazás közben?

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a papir bili hasznosabb.
2009. nov. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát nem tudom

de végtére is egy elhasználtat hova dobsz ki?

mert csak úgy nem lehet ott hagyni nehéz hozzá jutni és nem tudom hogy mennyire teherbíró szóval ha valakinek volt vele tapasztalata

2009. nov. 29. 01:09
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem a guggolos, mar eleg nagy hozza
2009. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni drogériákban WC ülőkére rakható papírt, azzal nyugodtan rá is ülhet idegen helyen is. Ha nincs a közelben stabil WC, inkább guggolás, mert nem tudom, a papírbili kibírna e akkora gyerek súlyát?
2009. nov. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor te gyerek voltál, a te szüleid hogyan oldották meg? Gondolom ők is vittek Téged ide-oda.

Szerintem kövesd a módszerüket, mert lám, te is felnőttél és már van saját gyereked is....

2009. dec. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

a guggolós módszert azért nem szeretem mert közli hogy ő úgy nem tud...

ha nincs WC a közelben hogy oldjuk meg mégsem pelenkázhatom be...

2009. dec. 8. 23:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány órát fogtok utazni, mennyit lesztek távol a "civilizált" WC-ktől, de szerintem egy 6 éves, hacsak nincs hasmenése tud várni egy pár órát. Ha meg olyan sürgős, akkor a guggolós módszerrel is menni fog.

A pisilés már más kérdés. Tesómnál az okozott gondot kb 4 évesen, hogy vonaton nem tud pisilni. Ezért mielőtt hosszabb útra mentünk, előtte apukámmal tréningeztek, egy rövidebb szakaszon oda vissza vonatoztak.

2009. dec. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!