Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen könyvet olvas önszorgal...

Milyen könyvet olvas önszorgalomból egy másodikos fiú?

Figyelt kérdés
Mit olvasgat szivesen egy 8 éves?

2014. jan. 1. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ami érdekli? Ilyen korban szerintem van már egy érdeklődési köre, de minden gyerek más. Van, amelyiket a dínók érdeklik, vagy a vulkánok, űrhajók, lovagok, szóval elég változatos lehet a kis lelki világuk. De a Mi micsoda sorozatban biztos találsz olyat, ami a kedvére való (van Junior változata is). Esetleg a szülőknél lehet puhatolózni, hogy mi érdekli.
2014. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tényleg attól függ, mi érdekli.

Szerintem leginkább valami regényeket, pl. a Harry Potter, a Végtelen történet, a Narnia... Ilyesmik jutnak eszembe, de ismerni kéne, hogy konkrétan őt mi érdekli.

2014. jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A tesóm fia focirajongó, ő focis könyveket olvas magától.
2014. jan. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én állatos könyveket olvastam, bár igaz én lány vagyok. Próbáld meg kideríteni mit szeret. Egy barátnőm öccse pl nagyon szereti a fegyverket, puskák, kardok, harcosok, tankok, katonák.
2014. jan. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ennyi idősen sajna nem olvastam. 11 évesen kezdtem a Harry Potterrel.

Most még gondolom az ilyen képeskönyvekre gondolsz. Na abból ment a Csodálatos állatvilág (tehát állatos), és a dínós könyvek. (jó sok képpel). Ezen kívül volt egy Mesél az erdő című könyvem, amit nagyon nagyon imádtam:

[link]

Hajrá!

2014. jan. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kutyás könyvet,mi micsoda ,geronimo stilton könyveket olvasot 2. Osztályosnak a fiam demos 3 osztályosként is ezeket szereti.
2014. jan. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Unokaöcsém 9 éves, eddig soha nem olvasott önszántából, aztán egyszer kapott egy könyvet az Egy ropi naplója sorozatból, azóta imádja. És az osztályából többen is ezt szeretik.
2014. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jeromimo Stilton: ezt mutatta, hogy ezt olvassa. Ebbol 2 megvan neki. Ehhez esetleg mi hasonlit?
2014. jan. 2. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!