Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tesztek, ha vendég gyerek...

Mit tesztek, ha vendég gyerek van nálatok (szülők nélkül), és kárt okoz? Szóltok a szülőknek, vagy csak a gyerekkel beszélitek meg? Hazakülditek?

Figyelt kérdés
Nem "apróságokra" gondolok, mint pl. leejtett pohár, hanem amikor szándékosan rombol.
2014. jan. 12. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szándékosan rombol a gyerekkel is és a szülőkkel is megbeszélném.
2014. jan. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Szülők nélkül az én felelősegem mit csinál. Akit meg haza lehet küldeni azzal csak meg lehet már beszélni.
2014. jan. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is megbeszéltem a szülőkkel, és kifizették a kárt.
2014. jan. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Majd jön érte az anyukája. Nem akarom én, hogy kárt fizessenek, hiszen valóban én vállaltam be, úgy gondolom ebben a helyzetben az én felelősségem, hiszen nincs itt az anyja, hogy rászóljon. Apróságokon nem akadékoskodnék, de már nagyon felidegesített. Kosárlabdával ledobálta a szekrény tetején lévő dobozokat. Összefirkálta krétával a szekrényt, majd széttaposta a szőnyegen a krétát. Csúnyán beszél. Ököllel üti a tévét. már vagy 30-szor szóltam, hogy ne csapkodja be a szobaajtót izomból, de mégis csinálja. Kezelhetetlen. Többet tuti nem vállalom be. De hogy hozzam ezt szóba, hogy miket művelt? Olyan kellemetlen.
2014. jan. 12. 11:54
 5/12 A kérdező kommentje:
7 éves egyébként. Dobálja, odavágja a játékokat, meg a kisebb gyerekemet terrorizálja.
2014. jan. 12. 12:03
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez 7 évesen azért nagyon durva! Én hívnám anyukát, hogy amint tud, jöjjön érte. Természetesen megmutatnám mit mûvelt. 7 éves már nem kisbaba, hogy nem tudja mit csinál.
2014. jan. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen kellemetlen előhozni de muszáj. ez tényleg durva.
2014. jan. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is felhívnám anyukát, hogy jöjjön érte, mert nem tudod tovább vállalni. Elmondanám, hoyg mit csinált, hogy nem akarsz kártérítést meg semmit, de vigye el, mert te nem tudsz rá vigyázni a továbbiakban.
2014. jan. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igenis mutasd meg és mond el,hogy milyen károkat csinált!

Hogy került oda?Minek vállaltad be?

2014. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én sem akartam kifizettetni a kárt, de az olyan jelentős volt, hogy említettem is: a felének nagyon örülnék. Szívességből vigyáztam az 5 éves kisfiúra, nem először, meg lehetett vele beszélni, hogy mit szabad és mit nem, 1 perc alatt 6x kellett rászólni és kész volt utána a baj, a kár 30.000 ft volt, tehát nem egy törött pohár...mert ezek tényleg nem rónak az emberre hatalmas anyagi terhet, és ilyenen nem is akadok ki. Így végül a szülők kifizették, aminek roppant mód örültem.
2014. jan. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!