Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 és fél éves gyermeketek...

2 és fél éves gyermeketek hogyan eszi a szendvicset, felkockázva vagy egészben odaadjátok neki?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 14:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

egészben és harapja!

de legtöbbször csak kieszi belőle a szalámit és a zöldséget..Aztán kér másikat,persze egészben.mert neki már nem kell felszelni mert ő nem kislány!:)

2011. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%
Felkockázva
2011. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

előző

kockakenyeret egészben

2011. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A vajas kenyeret egészben adom. Ha olyan kedve van, megfogja, néha viszont nekem kell odatartani a szájához, hogy harapjon. A sonkát, sajtot a tányérra teszem külön, mert ha megpakolom a kenyeret, akkor leszedi róla úgyis.
2011. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%

Többnyire felkockázva, így megeszi együtt a felvágottal, sajttal a kenyeret is, különben a kenyér megmard.

Kivétel a meleg ("nyomorított") szendvics, de azt is ki szokta belezni.

2011. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha azt akarom, hogy a kenyér-kifli-zsömle... is fogyjon kockázva a szájába adogatom. Amúgy egészben is tudja enni, de az utóbbi időben nem eszi inkább csak a feltétet, a vajat is lenyalogatja
2011. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
De jó nektek! :) Enyém 2 hónapja múlt 2,5 éves (lány), egészben meg se foja... Ha feldarabolom, akkor maximum egyet rak a szájába, de inkább egyet sem. :(( Ha menet közben én adogatom neki, akkor eszik pár kockát :((( Nem tudom mit rontottam el.
2011. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Aranyosak:) az enyém is ezt csinálja:)
2011. aug. 4. 14:08
 9/20 anonim ***** válasza:
Az enyém is. :) A bölcsiben csíkokra vágva kapják, ott nem mondták, hogy nem eszi. De otthon, ha egészben adom oda, leeszi a tetejét, sokszor a csíkokról is. Így inkább kockázom, akkor még a kenyérből is jut a szájába. :)
2011. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az enyém két évesen harapta, duzzadt is a mellem a büszkeségtől, két és fél évesen szedegette szét, most három, és h azt akarom, h egyen, akkor bizony kockázom neki:(
2011. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!