Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki legszívesebben kilépne a kapcsolatból, de a gyerek miatt nem tud?

Figyelt kérdés
Egyre jobban úgy érzem, hogy nem akarom már ezt a kapcsolatot. Persze vannak jobb-rosszabb időszakok, de összességében érzem, hogy többet szeretnék, jobbra vágyom. Van egy kisgyerekünk 3 éves, aki miatt nem lenne olyan egyszerű, mert a férjem nem törődne bele, nem adná könnyen, minden létező módon megnehezítene nindent. Egyszóval nem könnyű Tőle szabadulni. Féltem a gyereket. Azt várom, hogy nagyobb legyen és akkor tudjak lépni. De addig? Akik hasonló helyzetben vannak hogy élitek meg a mindennapokat? A férjem azt hiszi minden rendben van, alapjában kedves, normális, de azt hiszem a szerelem múlt el a részemről, majdnem 10 éve vagyunk együtt. Nem tudom mit csináljak, hogy ne szomorkodjak ezen és tudjak boldogan, vidáman élni, a gyerek miatt is.
2014. jan. 26. 07:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%

10 év alatt a lángoló szerelem elmúlik! Ha a férjed rendes, akkor mi a bajod? Menj el dolgozni, vagy keress magadnak valamilyen hasznos elfoglaltságot, akkor nem kergetsz álmokat!

A kisfiadnak mindkét szülőjére szüksége van!

Miért hiszed, hogy ha elválsz, akkor a következő férfi(férfiak) mellett megtalálod az örök boldogságot?

Ne illúziókat kergess, hanem a fiad érdekeit nézd.

Beszéld meg a problémádat a férjeddel.

2014. jan. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Dolgozok, azzal nincs gond. De az a baj, hogy mindig mást akarok, azt hiszem máshogy jobb lenne. Egyedül könnyebb lenne a gyerekkel, nem kéne máshoz igazodni. Annak örülök, ha nincs itthon, vagy ha itthon van, de alszik. Nem vagyok képes arra, hogy boldog legyek :(
2014. jan. 26. 07:36
 3/23 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen igazat adok az előttem válaszolónak. Nagyon sok kapcsolat megy erre rá és ezért ennyi a válás, mert az emberek elkezdenek újra vágyni, meg szerelmet kergetni. Normális, hogy a lángolás múlik. Ha a férjed kedves, rendes és alapvetően semmi okod, hogy válj, csak kihűltél, akkor Te vagy az egyetlen aki változtatni tud. Néha (én minden nap szánok erre pár percet) gondolkozz azon, hogy mit szerettél meg benne, milyen tulajdonságait szereted most is, keress pozitívumokat, emlékezz jó dolgokra. Öleld meg és érezd, hogy mennyire jól esik... Hidd el, nagyon szerelmes hangulatba lehet kerülni, ha akarod. Ha kilépsz a kapcsolatból, ott leszel 1 keresetből egy kis gyerekkel. A mindennapi élet is nehéz úgy, nemhogy szerelmet találni.

Szóval, ha nincs harmadik a kapcsolatotokban, aki miatt el akarod hagyni a férjed és alapvetően semmi gondotok, akkor inkább tegyél a mostani kapcsolatért valamit.

2014. jan. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
52%
Később még úgy nem fogsz tudni lépni, mint most.
2014. jan. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
Ot meltattad mar annyira, hogy elmondd, valtoztatnotok kellene par dolgon, mert neked mar nem ad eleget a kapcsolatotok? Vagy majd 3 ev mulva jelented be, hogy te regota nem vagy reszee az egesznek. A gyereket egyebkent 20 eves koraban is meg fogja viselni az, hogy te nem voltal kepes igazodni az apukajahoz. Nem ertem az embereket, van par terapia, letezik szabadnap, szanjatok mar idot azert egymas ujra megismeresere...
2014. jan. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem az a típus akivel lehetne erről érdemben beszélni, mert úgyse értené meg, hogy mi a bajom. Megpróbálom vázolni milyen... Dolgozik, a pénzt mindig odaadja, Ő képtelen megtartani, a gyerekkel időnként játszik, türelme nagyon sokszor nincs hozzá. Hozzám túlnyomórészt kedves, sokszor mondja, hogy szeret. Keveset vagyunk együtt, mert vagy dolgozik vagy pihen ha itthon van, mi meg inkább sétálunk a gyerekkel vagy játszunk a szobájában. Nem tudom mi lenne a jó, ha mit csinálnék. Először magammal kéne kibékülnöm és megpróbálni vidámnak lenni, élvezni kicsit az életet, csak azt nem tudom hogy
2014. jan. 26. 07:55
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem inkább az lehet a probléma, hogy nem találod a helyed. Volt mellette valakid?
2014. jan. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
13%
Hiányzik az érzés a kapcsolatodból és nem a srác részéről.
2014. jan. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem volt soha senki más amióta együtt vagyunk.
2014. jan. 26. 08:08
 10/23 anonim ***** válasza:
2%

Akkor nem érzésből mentél hozzá.


Ne haragudj, de nem hiszem, hogy nem volt. Ugyanis az viselkedik és érez így, aki egy másik férfihez kötődik, kötődött érzelmileg és elhagyták.

2014. jan. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!