Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elmennétek így síelni?

Elmennétek így síelni?

Figyelt kérdés
Tesómék gyereke tegnap délután kórházba került. Meningitisre gyanakodtak, aztán kiszáradással kezelték. Ma már otthon van, papíron bent kellett volna maradni, de mivel jól van, karácsonyra való tekintettel hazaengedték. És délután indulnak síelni. Ti ilyen esetben elmennétek?
2013. dec. 26. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Agyhártya gyulladással semmi esetre sem.

Mi is sokat megyünk minden fele, sokszor ezer km-t is utazunk, de agyhártya gyulladás nem gyerekjáték.

Ha korházba is került azért mert már nagyon durva lehetett.

2 napot nem tudnak várni?

Mert azért ha teljesen tünet mentes ma meg holnap akkor azután elmehetnek, de én tuti nem kockáztatnék. Meg a gyerek sem érezheti túl jól magát, ott nem mehetnek sok helyre, állandoán a szobában ülni meg kicsit levegözni itt is tudnak.

2013. dec. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem agyhártya gyulladás szerencsére, csak arra gyanakodtak.

Én aggódom, féltem a kicsit (3 éves amúgy), én biztos nem mernék elindulni.

2013. dec. 26. 13:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Igy nem.
2013. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Papíron ott kellett volna még maradnia, csak hazaengedték, nyilván azért, mert ünnepek, hétvége alatt úgysem tudnak fontos vizsgálatokat elvégezni. Feküdni, pihenni meg otthon is tud. De ha elutaznak, ne adj isten lesz valami és mentőt, orvost kell hívni, úgy megütheti a bokáját a család és a kórház is, mint a huzat, ugyanis a gyerek elvben ugye kórházban van!

És nem, nem mennék el ilyen helyzetben biztosan!

Nem egy szimpla megfázásról van szó, ami mellett szedi a gyógyszert, max. köhögni és sokat fog orrot szívni az út alatt, hanem kórházi ápolást igénylő dologról volt szó.

De hát ők tudják! Nem a te problémád.

2013. dec. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nagyon nem.
2013. dec. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Semmiképp!!!


Nem is értem az egészet, hogy lehetnek ennyire önzők, a saját gyermekük egészsége nem fontosabb mindennél? Itthon lehet, hogy rendbe jönne pár nap alatt, na de elvinni síelni, egész nap kint a hidegben egy betegséggel küzködő kicsi emberkének nagyon-nagyon nem jó!!! Ráadásul orvos sem lesz úgy kéznél, ahogy itthon lenne...

2013. dec. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem óriási felelőtlenség.
2013. dec. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most tényleg elmentek síelni??
2013. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Aha, el. :(
2013. dec. 28. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!