Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves fiam a téli szünet óta...

4 éves fiam a téli szünet óta teljesen megváltozott az oviban. Nálatok is volt hasonló?

Figyelt kérdés

Most szólt az óvónéni, hogy nagyon nehéz fegyelmezni a téli szünet óta a fiamat. Nem fogad szót, kineveti az óvónénit, elszalad, ha szólnak neki, nem figyel oda a mesélésnél, feláll, szaladgál, mikor nem szabadna.

Eddig semmi probléma nem volt vele az oviban, szófogadó, okos kisfiú. Itthon is megváltozott, egyre jobban feszegeti a határokat.

Itthon nem változott meg semmi, nem tudom hogy mi lehet az oka. Hogyan lehetne megfogni? Mi a megoldás?


2014. jan. 30. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk a szünetek mindig pozitív változást hoznak, mindig megnyugszik és sokat fejlődik a kislányom ilyenkor. Én nem hiszem, hogy nálatok ezt a változást az otthon töltött idő okozza. Szerintem csak ilyen szakaszba ért most, biztos, hogy el fog múlni.
2014. jan. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dackorszak. Kitartást!

Ja, és a következetességre nagyon figyelj oda, amikor fegyelmezed, soha ne ússza meg büntetés nélkül, ha olyasmit csinál.

2014. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!