Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki az aki Magyarországon meg...

Ki az aki Magyarországon meg tudja oldani az alvásproblémát kisbabánál? Jo Frost szuperdadushoz hasonló dadust vagy bárkit keresek.

Figyelt kérdés
Kisfiam 10 hónapos és születése óta nem tud egyedül elaludni. Éjjel van hogy óránként felkel és nem alszik vissza. Már teljesen kimerültem. Tud valaki szakértőt, aki házhoz megy megfigyelésre vagy el lehet vinni hozzá a kisbabánkat kivizsgálásra?
2014. jan. 31. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jo Frost könyvében minden részletesen lépésről-lépésre le van írva, ha következetesen tudjátok csinálni, akkor menni fog szakember segítséges nélkül is

kijáróst nem tudok, alváslabor van, de nekünk azt mondta a gyerekorvos, hogy nagyon nem javasolja

2014. jan. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen embert nem tudok,de nekem is nagyon jól jött volna! A lányomnál ugyan az volt mint a kisfiadnál annyi különbséggel hogy ő nappal sem aludt. Kb 2éves koráig ez ment,zombi volt az egész család!:(

Voltunk mi mindenféle orvosnál kivizsgáláson megfigyelésen,kaptuk a jobbnál jobb tanácsokat aztán mindenki széttárta a kezét! Nincs semmi baj a gyerekkel, egyszerűen ő ilyen ezt dobta a gép.:)

2014. jan. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
8:58 Az a baj, hogy már nagyon sok mindent kipróbáltam. Sokat olvastam és hallottam a témával kapcsolatban. Eddig semmi sem segített. Lehet, hogy én csinálok valamit rosszul, ezért gondoltam, ha szakember megnézne minket 2-3 napon át, akkor tudna egyénre szabott véleményt mondani.
2014. jan. 31. 12:37
 4/11 A kérdező kommentje:
10:19 Nálunk sem alszik nappal sem. Jobban mondva nagyon nehezen és nagyon rövid időre, de akkor már nagyon álmos. Ezt dobta a gép? Hát nem tudom... Annyira irigykedem a legtöbb ismerősre, mikor mesélik, hogy pár hónapos kora óta átalussza az éjszakát, meg hogy játék közben elalszik, vagy beteszik a kiságyba és elnézelődik... Tudnál valamit tanácsolni, mert egyszerűen el sem tudom képzelni, hogy még 1 évig ez így menjen. Köszi!
2014. jan. 31. 12:40
 5/11 anonim ***** válasza:
1-1 dologgal mennyi ideig próbálkoztál? Elég kitartó voltál? Mert arra szükség van, nem szabad feladni, mielőtt megszokná az új helyzetet. Ha mondjuk hetente váltogatjátok, mert ez sem vált be, meg az sem, akkor annyi idő alatt a kicsi még nem fog alkalmazkodni. Hidd el, tényleg működik a Szuperdadás módszer, nálunk mind a két gyereknél ez alapján jártunk el, de idő kell hozzá. Nem leszólni akarlak, segíteni. Tudom, hogy baromi fárasztó és az ember már állva elaludna napközben, zombinak érzi magát.
2014. jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

dr Gaál Éva doktornő! Budapesten ő vezeti a gyermek alvásambulanciát. A Madarász Kórházban dolgozik, vagy a Róbert magánklinikán van magánrendelése. Államiba kb 2 hónap az előjegyzés, magánban kb 2 hét.

Nagyon kedves és nagy tudású doktornő, pont az ilyen problémákkal foglalkozik. Csak rá hallgass, senki másra. Átbeszéltek mindent és ha kell, akkor beviszi az alváslaborba is.

2014. jan. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek! Szerintem szépen sorba mindegyiket megpróbáljuk.
2014. jan. 31. 13:33
 8/11 A kérdező kommentje:
13:01 Neked mennyi ideig tartott?
2014. jan. 31. 13:33
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rontottál el semmit, csak egyszerűen rossz alvó. A laborban sem biztos hogy tudnak vele mit kezdeni, nagyon kicsi még, gyakori ebben a korban hogy nem alszanak jól, a ritkább az, ha ilyenkor átaludja az éjszakát. Persze irigykedsz azokra akiknek nyugodt az éjszakájuk, de hidd el, többségben vannak a rosszalvó gyerekek ebben a korban. Később minden jobb lesz, de ez lehet hogy csak 3-4 éves korban jön el.

Az én lányom is rettenetes alvó volt 3 éves koráig, az éjszakáink katasztrófák voltak. Aztán egy idő után jobb lett.

Egy barátunk kisfia hihetetlen, de kibírta napi 2-3 óra alvással, bármit csináltak vele. Nappal persze pörgött a fáradtságtól. Alváslaborban is voltak, kapott valamilyen gyógyszert is (nem tudom mi volt az), de semmi nem használt. Aztán 4 éves korára megtanult aludni.

Mindenesetre ha gondolod kipróbálhatod, de ha nem segít, akkor sok kitartást.

2014. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ezt próbáltatád már? [link]
2014. jan. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!