Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom nagyon sokat túrja...

Kislányom nagyon sokat túrja az orrát és amit benne talál meg is eszi, mit lehet ebben az esetben csinálni?

Figyelt kérdés
már rácsaptam a kezére, mondtam neki hogy ne csinálja mert elviszi a macska:) de semmi még mindig ugyan úgy csinálja...lehet baja tőle?hogyan szoktathatnám le róla?már kétségbe vagyok esve hogy mit csináljak vele:(
2014. febr. 7. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Én még tizenéves koromban is élvezettel eszegettem... :)))

Pedig nekem is tiltották, meg ijesztgettek, de semmi nem használt, tetszett az íze.

Azóta már felnőttem, nem csinálok ilyet.

A te lányod is kinövi majd.

2014. febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nagyon remélem hogy kinövi..köszönöm a válaszokat
2014. febr. 7. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahányszor csinálja annyiszor vond el a figyelmét magyarázd el neki, hogy nem szabad.
2014. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Fiam 3 éves,mikor lefekszik egyből jön a kérdés:"Anya elbújhatok a takaró alá?" Én persze megengedem,és minden alkalommal az orrát túrja,aztán megeszi...:/ nem tudok vele mit csinálni,de ez egy fokkal jobb,mint mikor nyilvánosan túrta az orrát,ahol éppen eszébe jutott.

Én is kértem már,hogy ne csinálja,de azt mondta,hogy ezt kell...úgy vagyok vele,míg így csinálja,a lefekvés előtt akkor hagyom,majd leszokik róla.Amúgy tényleg minden gyerek csinálja valamilyen formában:)

2014. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is csináltam óvodás koromban, szüleim azt mondták hogy férges leszek tőle. Még akkor sem hagytam abba, vidéken voltam ahol nagyvécézés után benéztem a kinti WC-be. Akkor azt hittem, hogy azok a lárvák belőlem jöttek ki és nagyon megijedtem (persze nem úgy volt). Utána soha többet nem csináltam.
2014. febr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!