Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen az ideális iskolatáska?...

Milyen az ideális iskolatáska? Tudom, korai, de kíváncsi lennék véleményekre, tapasztalatokra.

Figyelt kérdés
A Müllerben belebukott egybe a lányom, az apja meg megvette volna. Én meg nem engedtem. Még az sem biztos, hogy mehet suliba szeptemberben.
2014. febr. 9. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ami fontos, vastag széles pántja legyen, szivacsos, merev háta legyen.A hagyományos téglalap alapú.

[link]

2014. febr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kis iskolásoknak mindenképpen merev iskolatáskának kell lenni.

Mindenféle képpen függa gyerek méreteitöl, ha szélesebb egy gyerek akkor lehet széles táska, de ha vékonyabb akkor mindenképpen vékonyabb formáju legyen.


Vannak nagy márkák mint Samsonite, Herlitz, Scout. Ezek a táskákat 4 ßevre veszed, vagy is hiába elég drága az ára 4 évet simán kibirnak.(unokaöcsémnek samsonite táskát vettem, és kegyetlen rendetlen, nem mossa soha az anyja a táskát és kibírta a 4 évet egy foszlás nélkül)

Ami nem tesz jót a húzos táska. A gyerek féloldalas lesz töle, és a lépcsökön nem emeli fel hanem rángatja felfele.


Ha megteheted jóminöséget válassz, mert ha rosszabb a táska 2 év utan vehetsz újat. Másrészt a nagy márkák mind rettetnetesen oda figyelnek hogy mi jó a gyereknek. Ès fontos, hogy ne az aktuális rajzfilm figura legyen rajta mert 4-ikben már ciki is lehet.

2014. febr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Off: Majdnem megvettem egy Samsonite húzósat, eszembe sem jutott, amit a második válaszoló írt, hogy húzogatja majd a lépcsőn, meg féloldalas lesz. Köszi, hogy leírtad! Nézek másikat. :) Tök igazad van.
2014. febr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!