Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol érdemes szétnézni rönkfajá...

Hol érdemes szétnézni rönkfajátszótér ügyben?

Figyelt kérdés
Tavasszal szeretnénk venni a gyerekeknek a kertbe. Persze nem valami óriásit,és ami nem egy vagyon!
2014. febr. 12. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez megint az a dolog, ha minösegit akarsz akkor meg is kell fizetni. Ha nem minösegit akkor nezhetsz baumax es hasonló helyeken. Neten is nezegethetsz. A lenyeg hogy elötte nezd meg össze rakva, hogy a minöseg megfelel-e neked.
2014. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen. Pont ezért szeretnénk valahol személyesen vásárolni, nem pedig neten rendelni. Csak nem tudom hol szoktak ilyeneket árulni?!

De akkor ezek szerint Baumax, OBI, stb?

2014. febr. 12. 14:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Baumax, Obi, láttam már Praktikerben is, és kertészetekben is. Kertészetben néztük, ott 100-150E között voltak, csúszda nélkül.
2014. febr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi 160 ezer ft-ért vettük kertészetben 2 hinta egy csúszda és egy mászóka van rajta. Már 5 éves, semmi baja, még a csúszdájának se!
2014. febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pedig vannak cégek, amik kimondottam ilyennel foglalkoznak. Neten is megrendelhetők. [link]

Én ilyentől vennék inkább, mint a Praktikerből.

Én még ezeket is nézegettem, habár ez nem rönkfa: [link]

Merre laksz?

2014. febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2014. febr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szeged
2014. febr. 12. 16:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak azért kérdeztem, mert ha Bp körül (de nem), akkor érdemes körülnézni az egyetemi virágvásáron (Corvinus, Budai Campus), április körül, ott is szoktak játékos cégek lenni.

Esetleg nagy kertészet a város környékén?

2014. febr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!