Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak az én gyerekem nyihog 5...

Csak az én gyerekem nyihog 5 percenként vmi sz. Rért?

Figyelt kérdés
Ha vmit nem tud akkor nekiáll üvölteni hogy nem tudoom és torkaszakadtából visít... :( :( :( de egész nap tudja csinálni...
2014. febr. 12. 15:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2 és fél éves
2014. febr. 12. 15:32
 2/13 anonim ***** válasza:
Haha, mintha az én lányomat írtad volna le. :D Ő is 2,5 éves... Dac korszak, na. :)
2014. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi :P
2014. febr. 12. 15:37
 4/13 anonim ***** válasza:
az enyém 3 és 3 éve ezt csinálja... remélem 18 évesen azért abbahagyja majd:S
2014. febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de az én lányom majdnem 5 éves lett, mire nagyjából lehiggadt... de még most is vannak vonyítós napok. Ilyenkor én is vonyítok.
2014. febr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Én bünti helyet alakítottam ki és be vállt! Most már elég egyszer megkérdeznem, h menjünk a bünti helyre, szépen válaszol, szipog egyet kettőt és ennyi. Azóta ritkult a hiszti is. Első bünti helyre rakás, kb. 5ször kellett vissza raknom és folyamatosan magyaráztam, h ha abba hagyja felveszem és megölelem, iszonyú kitartás és türelem kellett. A szobából is kimentem, a végére meg értette, h ott kell maradnia amíg nem hagyja abba, aztán rá jött, h abba kell hagynia, h eljöhessen onnan. Következő alkalommal 2szer kellett vissza raknom, utsó alkalomnál már csak le tettem a bünti helyre és itt egyből abba hagyta és azóta már csak figyelmeztetem.
2014. febr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk néha elvan magában, de általában igényli a társaságot. És akor megy a nyafi, hogy "Aaaanyaaaa gyejee , anyaaa, aaaaanyaaa gyeeejeeee "amíg oda nem megyek, vagy rángat hogy menjek. Szintén 2,5 éves. Szerintem ez is a dackorszak velejárója. Próbálom türelemmel kezelni.
2014. febr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
meg az enyéééééééééém:-) :-) Váááááá
2014. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a Tiéd,az enyém 5,5 éves,és néha még mindig van hiszti,ha valami nem úgy van,vagy nem tud.
2014. febr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Az enyém képes akár két percenként is nyígni....:D

Evvan...

2014. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!