Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig fog így tiltakozni a...

Meddig fog így tiltakozni a bölcsi ellen?

Figyelt kérdés

Tudom , még csak most kezdtük , másfél hete jár a kislányom bölcsibe, (2 éves) de semmivel nem hajlandó ott játszani. Cumizik, nézelődik..

mondjuk enni legalább eszik.

Ahogy hazajön nekikezd játszani, de ott semmit nem fog a kezébe..


2014. febr. 18. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Adj neki időt.


Rengeteg inger éri. Sok ember sok játék. Lehet neki egyelőre a nézelődés annyi ingert ad, hogy többet nem tud ott befogadni.

2014. febr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt hittem komoly a baj! Hidd el nagyon jol viseli! :)

Uj a kornyezet az ingerek, emberek, gyerekek stb...


Fiam 2 hetig tomenyen orditott, a masodik hetnel mikor szoltam hogy megyunk a babakhoz jatszani 39 fokos laza lett, maganbolcsi volt gyerekpszichologussal azt mondta folytatni kell... 2 honapig kinoztam a gyerekem... Amasodik honapbol talan 1 hetet jart...

1 evesen kezdte es 2,5 eves koraig soha senkivel se maradt meg! Ha nem latott reszketve sirt mert azt hitte elmentem! Az agyaba akartuk altatni eselytelen volt! Csak velunk nyakamat atolelve aludt... Ha a helyere tettuk volna rogton kelt


Hidd el jol viseli a Gyermeked :)

2014. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerkedik,nézelődik. Nincs ezzel semmi gond. Felméri a terepet.

Gondozónőknek kell bevonniuk. Lehet foglalkozások alatt aktív lesz. Nálunk volt,téptek, ragasztottak stb...

2014. febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

áááááá, tök ari. :))


Nálunk volt vagy 3 hónap mire tényleg rendesen megszokta.

2014. febr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!