Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyereketek egyedül...

2 év körüli gyereketek egyedül alszik el?

Figyelt kérdés
Nálunk a déli alvásnál egyedül elalszik. De az estinél nem. Mesélünk neki egyet, és le kell feküdni az ágya mellé, és úgy alszik el.
2010. jún. 5. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

De jó hogy nem vagyunk egyedül. Nem alszik el egyedül, ugyanúgy mi is ücsörgünk az ágy a mellett.Általában 20-30 perc mire elalszik, de van hogy egy óra. Régebben ilyen gondunk nem volt, mindig elaludt egyedül,de mióta megnőtt, szörnyű. Nem is tudom mit tegyek, sírni nem hagyom, de ez már túlzás hogy ezzel töltjük az estét. 2 éves

2010. jún. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálunk elalszik egyedül..Bár megkísérel 2-3 alkalommal visszaszökni a szülői ágyikóba, de pár pillanat múlva férjem visszaviszi, és marad a helyén. Néha halljuk, hogy még dumál, meg töszörög a szobában pár percet, de utána már alszik is.:)
2010. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nem alszik el egyedül,oda fekszem én is mellé,max.10 perc és alszik,este köztünk alszik el,utána teszem a saját ágyikójába.
2010. jún. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én lányom is 2éves.Mellé kell feküdni este.Ha kimegyünk akkor sir,üvölt mint akit nyuznak.De ez kb 3-4honapja van csak igy elötte szépen magátol aludt el.Remélem hamarposan vissza áll a régi rend.
2010. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Úgy látom ez életkori sajátosság. 21 hónapos lányom délben egy szó nélkül egyedül alszik el. Régebben este sem volt gond, aztán egyik napról a másikra hiszti és üvöltés lett belőle. Ha ott maradtam mellette, akkor szépen betakarta magát és 20 perc alatt elaludt. De egyre "szemtelenebb" lett, most már volt, hogy több mint egy órát az ágya mellett ültem, mire hajlandó volt elaludni. És ha még nem aludt el teljesen mikor én már ki akartam menni, akkor rámutatott a fotelre és parancsba adta, hogy ODA! :) Úgyhogy most ott tartunk, hogy újra elkezdtük azt, hogy hagyjuk hisztizni. Kb 10 perc, míg kitombolja magát, aztán elalszik. Én majd megbolondulok a 10 perc alatt, mert soha nem hagytam sírni és most sem bírom. De ez hiszti. Kő kemény terrorizálás. Mondtam is neki, hogy ez érzelmi zsarolás.
2010. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21 hónapos a kislányom, de még ő sem alszik el egyedül. Lefekszik az ágyába ugyan, de odaülök mellé egy fotelba. Általában 5 perc alatt elalszik.
2010. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekem ebben szerencsém van. Az én kisfiam 3 éves, de fél éves kora óta egyedül alszik el.
2010. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
IGEEEEEN!!!!!3 napja.....májusban volt 2 éves,és anyafüggő.Én délután és este is mellé feküdtem(egy ágybetét van az ágya mellett,ott dekkolok én,éjszaka,ha "kellek"neki)de rájöttem,hogy játszik velem.Szerdán meguntam ezt,és a délutáni alvásnál mondtam neki,hogy anya lemegy,mert elpakol,eszik,stb.de szóljon,ha bármi van,mert meghallom,és azonnal jövök(van bébiőr,emeletes a ház).Ez a kis csibész 2 perc múlva aludt...na,ez azóta is így megy,este is.Tud jönni-menni,mert a rácsos ágy egyik oldala le van véve(így maradt csak meg benne),de nem jön ki.
2010. jún. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy darabig nekem is azt kellett csinálnom hogy mellette voltam a szobájában amig el nem aludt.Na ezt (kb 3 hónapja)meguntam 3 napomba került mire sikerült erről leszoktatnom.Azóta jó éjtpuszi szépálmokat zenélő felhúz és kijövök.Simán alszik egyedül:)Most 20 hónapos.
2010. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen,elalszik egyedül,délben és este is.Pár hetes korától.Én sosem altattam,ringattam.Amikor pár hónapos volt,azt vettük észre,hogy jobban felpörög,ha lát minket és nincs nyugi.
2010. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!