Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős kortól hagyjátok,...

Mennyi idős kortól hagyjátok, hogy a gyereketek egyedül kimenjen az erkélyre?

Figyelt kérdés
Van egy erkélyes tetőtéri szobánk. Terveink szerint ez lenne majd később (évek múlva) a gyerekszoba. Csak akkor merném majd a gyerkőcöt felköltöztetni, ha már biztonsággal elmondható, hogy nem jut eszébe kimászni a korláton. Vagyis nem csak felfogja a veszélyt, hanem megérti annak jelentőségét is. Kisfiam van és elég eleven... Mennyi idős korban jön ez el?
2009. ápr. 17. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább iskolás korra, de ezt előre, és főleg látatlanban nem lehet megjósolni. Szerintem tudni fogod, ha eljön az ideje. De addig is felköltöztethetitek, csak kell egy biztonsági zár az erkélyajtóra.
2009. ápr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk is erkelyes a kisfiam szobaja, es van egy biztonsagi zar rajta, amit nem tud kinyitni, es elmagyaraztam neki, hogy egyedul soha nem mehet ki amugy sem. Ha barmi van szoljon, megyunk egyutt, de egyedul nem.

Ez mondjuk 4. emeleti lakas, nagyon veszelyes tenyleg.

A gyereket felkoltoztethetitek a szobaba, megfelelo biztonsagi intezkedesekkel!!!

2009. ápr. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Lehet, hogy akkor majd én is felköltöztetem hamarabb biztonsági zárral zárt erkélyajtó mellé. De egyelőre még várok, mert a lépcső is annyira meredek, hogy félek, hogy amilyen nagy hévvel közlekedik, lebukfencezik. :-)

2009. ápr. 18. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!