Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiamnál néhány hete ezek a...

Kisfiamnál néhány hete ezek a tünetek vannak azt hittem virus lehet de az nem 3-4hétig tart, holnap viszem orvoshoz de hátha van valakinek tapasztalata mi ez?

Figyelt kérdés

Egész délelőtt evés után hasmenés,reggelizik már 2perc mulva megy a wc-re és ujra éhes mintha nem evett volna, délelőtt ez legalább 3 4 alkalommal van délután max 1szer,nyákos a széklete,és rengeteget eszik,puffad is!Enni sincs kedve utálja hogy folyton éhes!A széklete laza nem egyszínű normális,hanem mindig vannak benne valami darabok,krumplit láttam benne meg zöldbabot rendesen felismerhetően!

Légyszi ne irjatok olyat h ne itt keresgéljek,érdekelne,hátha valakinek a gyermeke járt már így!Cukrosnak nem cukros,azt mértem többször meg a hasmenés nem a cukorral függ össze meg az hogy utána is ujra éhes...féltem őt nagyon!!!

Férge biztos nincs az lett nézve kb 2hete egy más jellegű probléma miatt!De akkor az orvos ezekre a tünetekre azt mondta növésben van azért eszik sokat...Másfél óránként?!??!Erről szól az egész nap.Eszik jollakik ujra korog a gyomra...Cukra ugye rendben.Pajzsmirigyet is néztek neki már januárban iskolai szűrésen belül Uh + TSH+TPO.


2014. febr. 23. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Lisztérzékenységnek, tejérzékenységnek vannak hasonló vagy ilyen tünetei.

Ezzel mindenképpen menjetek orvoshoz és vizsgáltassátok ki a fiadat.

2014. febr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én erre nem is gondoltam mert nincs a családban...

Nálatok is volt ilyen?Kiismered magad a témában?

2014. febr. 23. 12:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekünk senki sem liszt vagy tejérzékeny, a fiúnk sem, viszont azért olvasgattam ebben a témában, illetve távolabbi rokonságban volt egy gyerek, aki lisztérzékenység volt és neki is ilyen tünetei voltak.
2014. febr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha szépen megkérlek írsz nekem privit?Én nem tudok telóról írni nem adja ki a lehetőséget.Lenne egy két kérdésem ha nem zavarlak ezzel!
2014. febr. 23. 12:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen ételallergia állhat a háttérben, de emésztőenzim hiánya is okozhatja ezt. (nekem ez utóbbi van, ezért merem írni), a kislányomnál tavaly volt ismeretlen eredetű két hetes hasmenés, minden negatív lett. Ekkor nézték a tej, glutén allergiát is nála. Minden negatív lett. Nálunk a sok antibiotikum kezdte ki a bélbolyhait. Tehát ne gondolj rögtön a legrosszabb dolgokra, minden esetre gyermek gasztroenterológushoz kell vinni. Nálunk itt több hónap mire időt adnak hozzá és nincs magánban sajnos. Nekünk a pulmonológus végeztette el ezeket az allergia vizsgálatokat. Minden esetre én is kiképeztem magam az ételallergiával kapcsolatban, sőt én még ki is iktattam néhány dolgot az étrendjéből, hogy bizonyos legyek. Te is iktasd ki kezdésként a tejes dolgokat pl. De persze hetekig. Aztán a glutént stb.... Hátha le tudsz vonni valami féle következtetést mire kivizsgálásra juttok. Jobbulást kívánok!
2014. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

és ez az emésztőenzim hiány nálad mit okoz?ezt hogyan vizsgálják?

most csak okosodni akarok,nem okoskodni :-)

2014. febr. 23. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!