Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pánik vagy mi lehet ez? Aggódom!

Pánik vagy mi lehet ez? Aggódom!

Figyelt kérdés
Kislányom 16honapos! Ferjemmel váló félben vagyunk de még itt lakik!Alkoholista 2honapja vagy elvonon vagy részegen van itt! Tegnap este az "apuka" ismét elvonora ment, anyosom itt volt! Mikor anyós elindult haza kislányom adott puszit integetett neki! Ahogy beleptunk a lakasba a lépcsőházbol kislányom sirni kezdett kb 5masodperc keserves sírás, ekkor felhagyott a lelegzessel (mint amikir hisztibol nem vesznek levegőt sírás közben) ezután elajult! Kb 2percig volt eszméletlen! Mikor magához tért ismét sírt ezután maximum 5percel elaludt ma reggelig! 16honapos jo kedélyű egyébként! Köszönöm a válaszokat! !!!

2014. febr. 23. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy egy 16 hónapos még így ennyire tisztában van a dolgokkal. Persze a feszültséget lehet, hogy érzi.

Én biztos orvoshoz vinném, pláne hogy el is ájult, eszméletlen volt.

Lehet annyira sírt, hogy elájult közben?

Tényleg inkább nézesd meg a babádat.

Jobbulást neki.

2014. febr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szoktam sírni hagyni igy tegnap se hagytam és a sírás és eszméletlen állapot között pár másodperc telt el! ! Köszönöm a válaszod!
2014. febr. 23. 14:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki kellett volna azonnal hívnod az ügyeletet, egyébként meg vidd neurológiai szakrendelésre. Bármi lehet, kérj a háziorvostól beutalót. A családban epilepsziás gyereknek volt ilyen, jobb mindent időben kizárni. De akár egy fertőző betegség is kezdődhet így, nem tudni, lehet, hogy csak beteg lesz.
2014. febr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Múlt héten voltunk kivizsgáláson eeg, ekg mindent néztek mert 8hos kora óta többször kapott lazgorcsot! Minden rendben vele sőt 3-4honappal fejlettebb mint az elvart! ! Köszönöm neked is a választ!
2014. febr. 23. 14:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor nyilván a lázgörcsök miatt, ezt eddig nem írtad. Akkor sanszos, hogy tényleg beteg lesz.
2014. febr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy összefüggésben lehet a lazgorcsel! ! Köszönöm
2014. febr. 23. 14:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig valószínű, hogy valamilyen idegrendszeri alapja van. Én kérnék egy vizsgálatot gyorsan, akkor is, ha nemrég voltatok.
2014. febr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!