Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon aggódom a 4 éves...

Nagyon aggódom a 4 éves kisfiam miatt! Nem tudom mitévő legyek? LENT folytatás

Figyelt kérdés

a kisfiam 4 éves és óvodába jár mint a többi 4 éves normális kisfiú. csak az én kisfiam máshogy viselkedik...

az óvónők múlt héten hívtak be, hogy valami baj van a kisfiammal és haladéktalanul menjek be, és én így tettem, mivel ő nekem a legfontosabb! az óvónők azt mondták, hogy a kisfiamat többször is rajtakapták, hogy önkielégítést végez. én azt hittem, hogy ez valami átverés, mert 4 évesen hogy?! nem is hittem a fülemnek, viszont én is figyelmesebb lettem, és itthon is észrevettem ugyanazt. nem tudom mi tévő legyek, jó anya vagyok, soha nem volt semmi szexuális viszonyom a férjemmel a fiam előtt, semmi ilyesmi! a tévét este 7ig nézheti, ugyanis 7.30kor alvás! tv nincs a szobájában, internetet persze nem tudja használni. este nem járkál ki tvt nézni, az is biztos. nagyon aggódom.


2013. máj. 31. 22:28
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
100%
biztos magától rájött..
2013. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális viselkedési forma mivel egy gyerek kiváncsi és ö valamiért joban kiváncsibb a fütyijére mitn a többi vele egykoru. Ne tiltsd és ne probáld elfolytani benne mert annak rosz vége lehet.
2013. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
de ez normális ennyi idős korban?:(((
2013. máj. 31. 22:30
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
hagyd kibontakozni.
2013. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
100%

Nem baj, ő még nem tudja pontosan mit csinál, csak rájött, hogy ez jó neki. Én is csináltam már az oviban, és csak pár évvel később jöttem rá, hogy az mi is valójában.

24L

2013. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teljesen normális! És nem is szabad miatta szidni, bűntudatot kelteni!

Annyit kell vele megbeszélni, hogy ez magánügy, csak egyedül csinálja.


Nem kell hozzá látni semmilyen mintát, egyszerűen csak ahogy magához ér, felfedezi, hogy kellemes. Nagyon sok gyermek fedezi fel a testét ebben a korban!

2013. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ilyenkor fedezi fel a testét, és ez nyilván jó érzés neki, azért csinálja, de kb. 6 éves korára vagy előbb ki fogja nőni!
2013. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
1%
én azért a körmére néznék a férjednek, van nagyobb tesó esetleg :?
2013. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Először is, NE AGGÓDJ :)

Mikor ennyi idős voltam, kb 4-5, és oviba jártam, én is csináltam, egézen orgazmusig, persze akkor semmi nem jött, most vagyok 19.

Bent az óvónők szintén észrevették de azt hiték pisilnem kellett ezért ki akartak küldeni pisilni.. persze aztán egyre nehezebben vették észre :)

Mindegy, szerintem rájött a fiad arra hogy "a fütyi jó dolog" és most élvezi... lehet hogy le fog állni vele, de az is lehet hogy nem (én nem álltam le vele).

Szóval.. beszélhetsz vele erről, de nagyon diszkréten, ja és azt mondd meg neki ha azt mondják neki bent az óvónők hogy ha tovább csinálják, "levágják" vagy "elszárad", ilyesmi, sürgősen hagyják abba... mert ez komoly szexuális hiányokat vagy bűntudatot később már a rendes partnernél is okozhat...


Szóval.. megmondhatod neki hogy ott bent ne csinálja, mert látják, hanem itthon csak.

2013. máj. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút normális. Tiltani ne tiltsd neki teljesen mert az kihatással lehet a jövőjére is. Arra viszont próbáld rávezetni, hogy idegenek előtt, közösségben nem illik.
2013. máj. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!