Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Utazási rosszullét esetén mi...

Utazási rosszullét esetén mi vált be gyermeketeknél?

Figyelt kérdés
Nálunk a cocculine nem vált be ugyanúgy hányt meg izzadt rövid úton is,a többit meg 6 éves kortól lehet adni,vagy adható 4 évesnek is?nagyon kellemetlen probléma egy "utazós "családban...
2014. márc. 2. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem dedalont adott anyukam. Bevalt.
2014. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jégtánc ***** válasza:
Férjem is azt kapta gyerekkorában mint az első válaszoló.Szintén bevált neki.
2014. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem annó smemi nem vált be, mindig volt nálunk sok zacskó.... Egyébként ami segit ha nézi az utat ha le van huzva kicsit az ablak és friss levegöt kap, ha megálltok pár petrcre, de tényleg akár 1-2 perc alatt el tud mulni a hányiner. Mi is sokat mentünk sokat is hánytam. Olvasni vagy rágozni mai napig nem tudok autóban mert hányingerem lesz vagy ha bármi miatt lefelé nézek (pl telefont nyomkodok). Hajón is tengeri beteg vagyok,tavaly elöször még hányni is sikerült rajta pedig ilyen nem votl gyerekkorom óta...

Azért jó ha az ember figyeli az utat mert akkor nem éri váratlanul a szerveztet az irányváltás, kanyarok huppanók stb. ilyenkor nem is lesz olyan hányinger.

2014. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Daedalonnal indulunk útnak mindig.

Olvasás, telefonon/tableten játék kizárva, ablakot lehúzzuk (ha nem buszon vagyunk hanem kocsiban) és néznek kifelé az ablakon.

2014. márc. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!