Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiús anyukák, nem érzitek...

Kisfiús anyukák, nem érzitek úgy, hogy a fiúruhák meg sem közelítik azt a választékot, amit a kislányoknak kínálnak?

Figyelt kérdés
Olyan sivárak, persze lehet vagányan öltöztetni egy fiút, de a kislányoknak sokkal-sokkal szebb, több, csinosabb ruhák vannak. Kislányruhák aranyosak, szépek, kedvesek, tele üdeséggel, a fiúválaszték pedig...
2014. márc. 15. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
De! Pontosan ezt érzem. Sajnos a turikban is másfélszer annyi a kislányruha, mint a fiú.
2014. márc. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
A fiú ruhák.. fehér alapon kék csíkok... én sem találtam nagyon semmi olyan aranyosat. Pedig egy szép üde zöld vagy lilát még eltudnék viselni valami kisfiús mintával.
2014. márc. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

Nem értettem sose, hogy ez miért probléma. Felnőtteknél is így van, sokkal több a női ruha mint a férfi ruha. Ez így van rendjén. Egy hapsi szekrényében feleannyi ruha sincs, mint egy nőében és a nő panaszkodik, hogy nincs mit felvennie. Ilyen az élet.

Fiam is van lányom is van, de valahogy ez sose érdekelt. Igen, al ányom szekrényéből kiborul a ruha, a fiaméból nem, de ez nem baj szerintem.

2014. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Ooo dehogyisnem!!!2 fiam van és ez totál idegesít!Ami a legjobban zavar,hogy a sima,minta mentes darabokat külön vadászni kell!Mert egy kislánynak lehet kapni sima rózsaszín,akármilyen rucit,vagy sima virágosat,sőt egy kislányra akármilyen színt rá lehet adni!Engem kiborít,hogy a sapkán egy versenyautó,a kabáton 2 kismackó,a nadrágon egy komplett vasúti sin,a cipőről már ne is beszéljünk...

Ezért leginkább turiba vásárlok,vagy börzén,na meg tesóm külföldön él,ez sokat segít a ruhatárukon:)

2014. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
En nem erzem igy. Engem pont a rozsaszin fodroktol ver ki a hideg, es orulok, hogy nem ilyesmit kell vennem. Nagyon aranyos fiu ruhak vannak, nekem rengeteg tetszik.
2014. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nincs hiányérzetem. A kisfiúknak pont az áll a legjobban, ha vagányok. A kislányok meg legyenek aranyosak és szépek. :) Ha belegondolsz, később is a lányokat érdekli jobban az öltözködés, mint a fiúkat. Egy 3 éves kislány megmondja, hogy mit akar felvenni, egy fiút nem annyirai izgatja. A kínálatot mindig a kereslet határozza meg.
2014. márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Én sem érzem, hogy sivár lenne a választék. Nekem még sok is néha.
2014. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem csak úgy érzem,így is van bármilyen boltról legyen szó lány és női ruha mindig kiteszi a bolt 3/4részét a másik 1/4 a fiú-férfi ruhák.Szerintem azért is mert nincs annyiféle ruha,mint a lányoknál,csak ing,hosszú-,rövidujjú póló,pulcsi nadrágok alsóneműk,kabátok,kiegészítők,még a lányoknál még ezeken kívül ott vannak a tunikák,mellénykék,blézerek,szoknyák ruhák stb.
2014. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem értem a problémát. A felnőtteknél is sokkal több női ruha van mint férfi. Ez a megszokott elfogadott. A fiúk nem cspik ki magukat, nem kell nekik 500 féle ruha, míg nekünk nőknek igen.
2014. márc. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
2 lányon van, és alig tudok normàlis cuccot venni. Ha valami akciós, az tuti fiú ruha. Múltkor az egyik boltban 5 sornyi fiú holmi volt, és 1 lány. Minden hercegnős vagy "helokittis". Télen előbb kapok lakk topànkát és tüllös szoknyácskát, mint bakancsot és bélelt gatyát. Volt, hogy a c&a-ban a fiú oldalon kellett bennem egyszínű fehér felsőt, mert a lànysoron nem volt. A lànycuccok sokszor többe kerülnek, és nincs valódi vàlaszték. Ha egy termékből 3 félét àrulnak, abból 2 fiú és 1lány. Napestig tudnàm mesélni .
2014. márc. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!