Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiús anyukák, nem érzitek...

Kisfiús anyukák, nem érzitek úgy, hogy a fiúruhák meg sem közelítik azt a választékot, amit a kislányoknak kínálnak?

Figyelt kérdés
Olyan sivárak, persze lehet vagányan öltöztetni egy fiút, de a kislányoknak sokkal-sokkal szebb, több, csinosabb ruhák vannak. Kislányruhák aranyosak, szépek, kedvesek, tele üdeséggel, a fiúválaszték pedig...
2014. márc. 15. 21:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
fele részben igaz mert a h&m vannak nagyon csinos fiu ruhák is csak drágák de elég sok helyen látok csinos fiu ruhákat és nem csak mesefigurásokat.mai választék sokkal jobb mint 12 éve mint amikor a fiam született és kicsi volt ,viszont a lányruhák mindig szebbek voltak mint a fiu ruhák.illetve nekem is elöbb akad meg a szemem egy kislány ruhán mint egy fiun .
2014. márc. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
én ezért vásárolok a c&a ba.3-4 havonta kell odamenni,de akkor megveszem ott ami kell.sajnos itt sem turiba sem kinai üzletekben nincs választék a kisfiú ruhákból.
2014. márc. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
62%

Nekem nem azzal van a bajom hogy nincs nagy választék, hanem hogy egyáltalán nincs.

Épp pénteken mentünk hogy veszünk a fiamnak (5 éves) nadrágot, mert már mind bokalengetős.

Vidéken élünk, van egy ruhaüzlet ami igaz hogy alapterületre is nagy ráadásul kétszintes de konkrétan 1 db melegítő együttes volt.Csak külön nadrág nem is volt.


Bezzeg a lányokra konkrétan annyi ruha volt hogy elfoglalt egy teljes falat + 7 sort.

A fiú ruhák elfértek egy soron 3-12 éves korig. :(

2014. márc. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Szerintem az nem úgy van, hogy amilyen a kereslet, olyan a kínálat. Fordítva: azt tudom megvenni, ami van. Ebben a kisboltos is megerősített: sokan keresnek mást, de ezt az árut kapják, és kész. (Nem mellesleg nézd meg, előre eldöntik a divattervezők és köreik, hogy "idén tavasszal a csíkos lesz a divat" - nem az egyszerű vásárló dönt.)


Fiúruhából van kék csíkos, sötétzöld kockás és barna mintás, ehhez képest lányruhából csak a rózsaszín árnyalataiból van ennyi.


A kislányoknál pont ez az, hogy van annyi választék, hogy nem muszáj sem habosbabosba, sem H. Kittisbe öltöztetni, mert van rengeteg szín, van pillangós, virágos vagy sima egyszínű (na ez fiúruhában szinte soha nincs). De fiúból csak a csíkoson még valami pluszminta vagy valami harcos rémség, ha a gyerkőc már 4 évesnél nagyobb...


És nem minden kisfiúhoz illik a vagány, ahogy egyik válaszoló írta, az én szőke, vékonyka gyereke(i)mhez pedig egyáltalán nem.


Mindenkinek köszi a hozzászólást.

2014. márc. 16. 19:56
 15/16 anonim ***** válasza:
62%

igen...

nekem lányom és fiam is van, ikrek, lánykámnak sok cuki ruhája van, kisfiam legtöbbje meg olyan snassz...

2014. márc. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt érzem én is! Kisfiú ruhákból nagyon sivár néhány boltban a választék. Míg kislány cuccok kb 3 sor, addig a fiú cuccok egy sor...
2014. márc. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!