Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az egy eves 7 honapos kisfiam...

Az egy eves 7 honapos kisfiam mostanaban furan viselkedik. Ez normalis vagy van okom aggodni?

Figyelt kérdés
megfesziti magat neha, olyasmi mintha nagyon erosen kirazna a hideg. egy par masodpercig tart csak. rendszeresen jartunk kivizsgalasokra. eddig mindig minden rendben volt. de ez eleg fura. volt valakinel hasonlo?

2014. márc. 27. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy felvett szokás, amit valahol (tévében, mesében, esetleg rokonnál stb.) látta. Az én kisfiam is csinált fura dolgokat és ha látta az aggodalmamat még inkább rájátszott. Így voltunk szemésznél, ahol a főorvos megnyugtatott, ha nem figyelek rá és nem szólongatom abba fogja hagyni. Így is lett. Ja és voltunk a lábával reumatológusnál is aki csak mosolygott. A vizsgálat után már nem is húzta a lábát. Szerintem ne aggódj, bízom benne, hogy a te kisfiad is csak egy kis betyár.
2014. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam akkor szokott ilyesmi mozdulatot csinálni néha, amikor pisil! ;)
2014. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat)

nagyon megnyugtattatok:))

2014. márc. 27. 21:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez ügyben jártok rendszeresen kivizsgálásokra, vagy van egyéb egészségügyi problémája is?
2014. márc. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

teljesen egeszsegesek vagyunk

semmilyen problemak nem volt. ilyesmi sem es mas sem

2014. márc. 28. 07:07
 6/7 anonim ***** válasza:

A te egészséged nem mérvadó jelen esetben, én a fiad kérdeztem.

De akkor miért jártok rendszeresen kivizsgálásokra, ha ő is egészséges?

2014. márc. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem vagyunk magyarorszagiak. nem tudom hogy van nalatok. de nalunk jarni kell a kisgyerekekkel kivizsgalasokra, ellenorzesekre.

a vagyunk alatt ot ertetettem. igy jobban hagzik)) de a kedvedert kedves hatos atfogalmazom: teljesen egeszseges gyermek

2014. márc. 28. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!