Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek mikor, mennyit és hol...

Nektek mikor, mennyit és hol alszik 2 év körüli gyereketek? Hogy altatjátok el? Nincs problémátok az altatással? Tanácsot kérnék, részletek lent!

Figyelt kérdés
21 hónapos a kislányom, korábban ölben ringatva aludt el, majd betettem a kiságyba, van hogy elsőre letettem van hogy 4. 5.-re sikerült. Aztán mivel már nehéz 13 kg körül van, leültem vele az ágyra és rajtam feküdve elaludt, majd betettem a kiságyába. Most jött el az, hogy nem tudom beletenni, mert mihelyst érzi, hogy tenném le, már nyitja is ki a szemét, vagy ha leér az ágyba, felül és ki kell vennem. Aztán ma is ezt többször próbáltam, majd felült, sírt kiszállt az álom a szeméből és nem aludt, csak annyit, amit rajtam bólogatott vagy fél órát. Most mitévő legyek? Ha meg próbálnám az ágyon melléfekszem, akkor meg jön-megy, höntörög nem akar aludni. Pedig még ennyi idős korban kéne neki délután aludni nem?
2014. márc. 31. 22:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es válaszoló! Igazán irigylésre méltó helyzetben vagy! :) Kedves utolsó: mindig leengedem a redőnyt is a délutáni alváshoz is!
2014. ápr. 1. 21:55
 12/12 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Tudom :)
2014. ápr. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!