Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két óvodás korú gyerek mellett...

Két óvodás korú gyerek mellett mennyi idő alatt találtatok munkát és mit?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2014. ápr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na erre én is kiváncsi vagyok, bocsi, hogy hozzászólni nem tudok, de így a megválaszoltba benne lesz a kérdésed.

Az a pláne, hogy mindenhol az van hangoztatva, hogy szüljél, meg ilyen olyan kedvezmények, csak éppen az nem, hogy ha van gyereked már kisebb az esélyed munkát találni. Mert valóban az a gyerek, vagy akár kettő lehet beteg lesz néha.

2014. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekelne,de az meg inkabb hogy egyedulalo anyakent hogy sikerult munkat talalni ovodas gyerek mellett es ugy hogy semmi segitsegetek nincs?! Koszi es ne haragudj hogy nem a kerdesre valaszoltam.
2014. ápr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

olyan kilátástalannak tűnik ez a munka vállalás a mai világba gyerekek mellett..


(de ahogy látom nem vagyok egyedül)

2014. ápr. 23. 14:29
 5/5 anonim ***** válasza:
ENGEM EGYBÖL VISSZAVETTEK A M. HELYEMEN, KÉT KICSI GYEREK MELLETT. és még részmunkaidöt is megoldottuk. hálás is vagyok a munkaadómnak.
2014. okt. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!