Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A mai világban hány éves...

A mai világban hány éves gyereknek lehet már tabletet venni?

Figyelt kérdés
Érdemes már 6 évesenek tabletet adni, vagy az még túlzás?
2014. ápr. 8. 13:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
6évesnek még korainak gondolom. Kb 10 évestől.
2014. ápr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Akkor még várok vele :-)
2014. ápr. 8. 13:31
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem túlzás, én még 10 évesnek sem vennék. 6 évesen tanuljon, játsszon a barátaival, legyen levegőn, olvasson, társasozzon, ne tableten, számítógépen, iphonen lógjon.
2014. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Egy ismerősöm a 3 évesének vett tabletet.Én ledöbbentem kicsit rajta.
2014. ápr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
En kulfoldon elek, itt az elsosoknek van a suliban, azon tanulnak.....
2014. ápr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Még csak óvodás, és max játszana rajta. Csak azért gondoltam, hogy ne mindig a szülők gépén lógjon, amikor épp ahhoz van kedve. Amúgy sokat játszik a barátaival.
2014. ápr. 8. 13:37
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
13-14 ev alatt inkabb a szabadban jatsszon, baratkozzon offline, es minel kevesebb idot toltson kepernyo mogott.
2014. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

6 évesen azt se engedném, hogy a szülei gépén lógjon!

Hétvégén ha kint rossz az idő, akkor esetleg 1-2 órát játszhatna rajta, normális játékkal...

2014. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

A 6 évesnek nem vennék, de nem azért, mert "jaj, mi lesz, ha tabletet kap 6 évesen, nem fog játszani odakinn".


Vennék magamnak/magunknak, és azon játszhatna, így könnyebb felügyelni, mikor mivel játszik. Az enyém, és elkérheti bizonyos feltételekkel.


Akárki akármit mondd, ezek a gyerekek ebben nőnek fel. Ha tiltom, ellenzem, akkor a másét kéri kölcsön az iskolában, így is úgy is az élete része lesz. Ha okos a szülő, nem tiltja, hanem odafigyel, mennyit, mikor és főleg mit játszik telefonon/táblagépen/PC-n. Attól, hogy időnként megkapja, még nem mondd le a focizásról, az udvari játékokról, ugyanúgy legózik, kirakózik, stb.

De pl. szombaton is játszhatott vele hazafelé a focimeccsről. (ő focizott, busszal voltak) Unatkozott, testileg kifáradt, de szellemileg nem, kellett valami játék. Nem sokat játszott rajta, kb. 10 perc, és elég is volt neki a hétvégére.

2014. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
35%

4,5 évesen kapott...nyertük és nekünk a laptop jobban bejön,de eladni nem akartuk így "megkapta" youtuben szokott mondókákat és mesét nézni meg ügyességi játékokkal játszani.Többnyire hétvégente nyomkodja amikor nincs jó idő kint meg a tesó a délutáni alvást nyomja.Szüleim 3 órás autóútra laknak és amikor megyünk akkor teszek fel rá nekik mesét.

Amúgy ha nem nyertünk volna akkor jó ideig én tuti nem vettem volna.

2014. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!