Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermeked hány éves korától...

Gyermeked hány éves korától mered egyedül hagyni a kertben vagy a fürdőkádban?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 8. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

4 éves a fiam.

Az udvarunk teljesen zárt,biztonságos,se mérgező növény se veszélyes helyek!

Annyira hagyom magára míg beszaladok egy zsebkendőért,megkavarom a kaját vagy innivalóért beszaladok tehát max 1-2 perc!Nagyon jó a ház elrendezése mert a konyhából,fürdőszobából kilátok az egész udvarra ablakon!

Foggalmam sincs mikor fogom megcsinálni azt hogy na fiam menj ki játszani én meg kitakarítom a házat!

2014. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3 éves 9 hónapos a kislányom és még nem hagyom sehol egyedül.
2014. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

első vagyok

ja a fürdőkád lemaradt!1-2x volt már hogy nem vittem a fürdőbe a pizsijét gyorsan beszaladtam a szobájába,ez fél perc volt és max 10 cm-s vízben fürdik!

2014. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2 éves kora körül.
2014. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én a fürdőkádba csak berakom együtt megmosakszunk , játszunk egy kicsit es ha még nem akar kijonni, akkor hagyom játszani és szól ,ha kihult a viz, akkor kiveszem. 4 éves múlt és van még 2 kicsi. Belőlem viszont csak egy... kertben meg nem volt egyedül hagyva.
2014. ápr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kádban kb 2 éves korától de nem vagyunk messze egyátalán,ha hallom,hogy feláll akkor már ott is vagyok,de amúgy szól bármit is szeretne,most 3 éves,kertben játszón nincs egyedül de már messzebbről figyelem, 2 évesen még a nyomában kellett lenni eléggé
2014. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2 és 4 évesek. Nyitott ajtónál, együtt fürdenek a kádban. Panel lakás, én a folyosón teszek veszek (az nekünk a konyha). Gyakorlatilag a fél szemem rajtuk van, de mégis pl. ma a fürdésük alatt előkészítettem a vacsorát, betettem egy adag ruhát, összekészítettem a holnapi ruhát az egész családnak és csomagoltam a férjemnek ebédeté és reggelit. Ez kb. fél óra volt, és gyakorlatilag folyamatosan rájuk nézek.

Amikor a hétvégi házban vagyunk, én már kiengedem őket. Egy nagy bekerített téglalap a kertünk. Se növény, se kutya, csak fű és bokor. Általában én is kint vagyok velük, de volt már hogy bementem előkészíteni az ebédet, de az ablak alá vittem a hozzávalókat és nyitott ablaknál lesem őket. Nem tuodm ezek "egyedül hagyásnak" számítanak én nem érzem annak.

2014. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2 éves korától maradt egyedül a kertben a homokozóban néhány percre, azóta állandóan lesekszem utána, de nem szoktam kimenni, ha látom az ablakból, hogy játszik.

Fürdőkádban sosem hagyom egyedül, 2,5 éves.

2014. ápr. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kertünk sajnos nincs, 1. emeleten lakunk, nem engedem le egyedül. Viszont olyanra volt már példa, hogy lent voltunk az udvaron és felszaladtam innivalóért.

Mamánál az udvaron kint szokott lenni egyedül is, aminek én annyira nem örülök, mert ott aztán van minden (akna, kasza, kapa).

Fürdőkádban már egy ideje egyedül elvan, játszik, olyan 2,5 éves korától talán, akkor még bementem, megfürdettem, kiszedtem. Most már 5 éves, egyedül megy fürdeni, levetkőzik, bemászik, kimászik, törölközik és bejön a szobába.

2014. ápr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

4 éves a kisfiam. A kádban kb. 3 éves kora óta egyedül hagyom, nyitott ajtónál, mindig hallótávolságon belül vagyok, és ha nem hallom, ahogy játszik, akkor bemegyek megnézni. Amíg fürdik, addig egy másodpercre sem megyek ki a házból még a teraszra sem.

A kertben mostanában kezdem engedni egyedül játszani, de folyton lesem, pár percenként ránézek. Az udvar biztonságos, füves. 10 percnél tovább nincs kinn egyedül, mert megunja, megszokta, hogy mindig ott vagyok.

2014. ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!