Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1eves es 8 honapos kislanyom...

1eves es 8 honapos kislanyom ejszaka "beszel" almaban, masnal is van ilyen?

Figyelt kérdés
Olyan szavakat mond hogy puszi, taci(nagyapja a taci), allatokat: pld.cica,nyuci(nyuszi), stb.
2014. ápr. 9. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is szokott. Meg én is (állítólag). :) Szerintem cuki.
2014. ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az enyém is szokott ''beszélni''(még csak gagyog),és kacagni is.volt hogy a kacagására ébredtünk
2014. ápr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kiki01 ***** válasza:
Akkor ez ezek szerint másnál is van így, az enyém már 25 hós, szépen köti a szavakat és még mindig Remélem azért elmúlik, mert elég gyakran csinálja és nem tudunk tőle aludni:)
2014. ápr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nálunk kacagás van :D
2014. ápr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lányom néha énekelni is szokott. Az kimondottan rémisztő... Hajnali kettőkor arra ébredni, hogy a gyerek vidáman dalol... Azt hittem, ébren van. Átmentem, de aludt, mint a bunda. :)
2014. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaz az én lányom nagyobb, de ő is énekel álmában, nevet nagyokat sőt volt olyan arra keltem fel,hogy visít. Tényleg rémísztő volt hirtelen, lassan 4 éves,de egyre ritkábban csinálja.
2014. ápr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előfordul. Az is, hogy nevet, meg olyan is volt már, hogy keservesen sírt és engem keresett.
2014. ápr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!