Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy különleges anyuka esete....

Egy különleges anyuka esete. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Gyermekem 2.osztályos és napok óta szótlanul jött haza suliból annak ellenére hogy eddig mindig tele volt élménnyel és újabb történetekkel. Több napnyi próbálkozás után sírásban tört ki és elmondta hogy az egyik osztálytársának az édesanyja "lehülyézte" jelzem ennek a kislánynak az anyukája év elején üzent az én gyermekemnek hogyha az övével szeretne barátkozni akkor kivel kerülje a barátkozást. Természetesen az én gyermekem ezt figyelmen kívül hagyta valószínűleg ennek következtében vált a kislányom első számú célponttá oly mértékben hogy már más szülőt is lázít a gyermekem ellen. Tavaly másik két kislánnyal tette ugyanezt az osztályból,de én nem álltam mögé és csak bízni tudok benne hogy most más szülő is így fog vélekedni!!!

2014. ápr. 10. 17:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Áááá sajnos egyre rosszabb! :( A minap anyák napja volt, a szóban forgó anyuka kislánya totál stresszben volt hogy nehogy hibázzon miközben a többiek édesen meghatódtak! :(((
2014. máj. 11. 16:40
 12/12 anonim ***** válasza:

Uuuu.Amikor en 3.-as voltam velem is kb. Ilyenek tortentek: (sajnalom a kisgyermeked.am mostmar jobb a helyzet?

Azt az anyukat meg legszivesebben kioktatnam hogy a re gyereked nem egy hülye csúszomaszo allat, hanem egy erzo normalis leny, mem ugy mint az az anyuka!

2015. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!