Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves gyereked nézi a...

Hány éves gyereked nézi a Monster High meséket?

Figyelt kérdés
5 éves a lányom, középső csoportos. Most ez a "menő" az oviban. Én még egyet sem láttam. Megengedhetem hogy nézze? nem nagyon "rémes" mese?
2014. ápr. 10. 20:52
 1/10 anonim válasza:
66%
Gyerekeknek találták ki.
2014. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
nyugodtan engedheted,nincs benne semmi olyan amit nem nézhetne.A lányom is monster őrült. :D
2014. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Ja az lemaradt 5,5 éves
2014. ápr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. ápr. 10. 21:22
 5/10 zabmester ***** válasza:
60%
Nálunk is ez a menő az oviban a kislányok körében. Múltkor pont elkaptam a tévében, belenéztem, mert bevallom őszintén, nekem ezek a figurák baromira tetszenek :D Mondjuk a mese iszonyú uncsi volt, de semmi durva nincs benne, egy ötéves simán nézheti.
2014. ápr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

Az én lányom 6 éves. De Ő nem nézheti. Szerencsére az oviban nem ez a menő dolog a lányok körében. A 10 éves unokanővérétől hallott róla először.

Hát én belenéztem milyen ez a mese. Elég gáz. Tiszta Disney csatornás buta, nyálas, értelmetlen mese.

Ha már néz valamit az ne ennyire bugyuta legyen. Szerintem.

Mi még a Minimax és a JimJam meséknél tartunk, szerencsére.

2014. ápr. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Bocsánat, hogy beleszólok, bár nekem fiam van, iskolás, és szerencsére nem érdeklik az ilyen dolgok. Nálunk a suliban az 5.-esek öltöztek farsangon Monster High-szereplőknek.

Belenéztem egy Monster High rajzfilmbe (gondolom erről van szó: https://www.youtube.com/watch?v=zD5tu-qRO_E).


Kicsit csodálkozom, hogy van gyerek, aki óvodában ilyet néz. Lehet, hogy nincs benne semmi borzasztó, vad vagy félelmetes, de szerintetek egy 5 éves gyerek érti ezt az egészet?

Lehet, hogy én (és a környezetem) nevelem burokban a gyereket, de a Frankenstein, zombi, vámpír fogalmak semmit nem mondtak volna neki óvodában. Ahogy a fiúzás fogalma sem. Ez a rajzfilm középiskolásokról szól, akik ráadásul fullsminkben, miniszoknyában és olyan magas sarkakon billegnek, amilyenen sosem bírnék… a lényeg, hogy szerintem egy óvodás szerintem nem érti ezeket a sztorikat, a bennük lévő poénok meg pláne nem.

Ne értsetek félre, nem vagyok prűd, csak komolyan nem értem, minek nézet valaki ilyet egy kisgyerekkel.


Temészetesen lehet, hogy tök más szubkultúrában élek, mint ti. :)

2014. ápr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
A lányom Monster High őrült, ő 7 éves korától nézi ezeket a meséket. Nincs benne semmi durva, vagy félelmetes. A fiam most 3 éves, és mivel szoktak együtt tévézni a nővérével, így már ő is látta jópár részét. Meg is lepődtem pár napja, hgy szinte az összes szereplőt felsorolta. :) Természetesen, ha ő választ a tv-ben, akkor nem ilyet néznek, sőt nem is mesét, hanem természetfilmeket, azt is ugyanúgy szeretik mindketten.
2014. ápr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
4 és fél éves a kislányom, és mivel vegyes csoportba jár az oviban, ezért ő is már hallott a Monster Highról, de tök cuki, úgy mondja, hogy "mustár háj". Az oviból már kitiltották a MH babákat. Mi nem engedjük neki, hogy nézze, és ha megnézed a korábban belinkelt videót, láthatod, hogy sem látványban, sem nyelvezetben, sem történetben nem ovisoknak, sőt, még kisiskolásoknak sem való! "mit zombulsz itt?" - ilyen szöveg van benne. Az a szomorú, hogy vannak olyan kisgyerekek, akik ezt nézik, és akiknek megveszik ezeket a babákat. Ilyeneket forgalmazni sem volna szabad! Fontosnak tartom, hogy a gyerek már kiskorától kezdve igényes könyveket lapozzon/meséket hallgasson, és a korosztályának megfelelő meséket nézzen. A Monster High pedig nem éppen igényes, semmilyen szempontból!
2014. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig a másik véglet vagyok: 14 múltam, de én megőrülök érte! :)
2014. júl. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!