Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukák nálatok...

Kisgyerekes anyukák nálatok is előfordul, hogy annyira elcsúsztok a házimunkával, hogy ha beállítana valaki hozzátok elsüllyednétek szégyenetekben a kosz miatt?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 21:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen.

Amikor itthon van a férjem, megpróbálom behozni a lemaradást, de nem mindig sikerül.

2014. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

kosz azért nincs, minden szombat délelőtt a takarításról szól.

viszont hétvége felé közeledve, ha sokat dolgozunk, rettentően nagy kupi van :(

egyszerűen van, hogy nincs időm elpakolni a ruhákat, ugye hétvégén mosok, hétfőn-kedden-szerdán halomban állnak a tiszta ruhák, a konyha csatatér mert csak gyorsan összedobom a vacsit, de hulla vagyok kitakarítani, ilyenek :(

télen, mikor ovi-munka után hazajövünk azért nincs ilyen, de mikor jó idő van és 6ig játszótéren vagyunk akkor borzasztó rendetlenség tud összegyűlni 2-3 nap alatt :(

2014. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ajjé! :) Ha nem is a kosz miatt, inkább a rumli miatt. A két fiam 5,5 és 1,5 évesek, előszeretettel rakják tele a lakást a játékokkal. De a kicsi már önmagában is egy kis tornádó, míg az egyik szobát rendbe rakom, a másikban borít ki egy dobozt, vagy kirámolja a szekrényt, stb., egyszerűen nem győzöm összeszedni. :) Ha valaki olyankor jönne, nem tudom mit hova dugnék hirtelen!
2014. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
én is pár napja porszívóztam de a porcicák egyik napról a másikra ott teremnek a sarkakban, ezt értem kosz alatt :D
2014. ápr. 15. 21:29
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Kosz nincs. Kupi van.

Minden nap porszívózom, mert nálunk a nappali-konya-étkező egy légtér, így muszáj. A másik ok, ha sokáig hagyom a padlón a morzsát, elkezdenek beszivárogni a hangyák.

Ráadásul, most elkezdtük lakást újítani, némi tisztító festés itt-ott... ma mire lekentem az egyik ajtófélfát, a fiam Tazmán ördögöt játszott és romba döntötte a nappalit. :)

Én állandóan a vasalni valóval maradok el, mer' azt utálom csinálni! :)

2014. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ó, egyelőre gyerek nélkül is előfordul. De a lakás van értünk, nem mi a lakásért, úgyhogy ha már tarthatatlan, de időnk/energiánk nincs rá, akkor van takarítónő.
2014. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Kosz nincs, rumli szokott lenni.

De figyelek, ne ússzak el, így jöhet bármikor bárki.

A gyerekekre is szólok, hogy pakoljanak maguk után.

3 pici gyerek van.

2014. ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekilàttunk egy spontán takarításnak.azt mondja a gyerek:vendégek jönnek?

Igen,másnál is előfordul,főleg mióta jó idő van.

2014. ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk kicsi a lakás, nem sok idő rendbe tenni. Minden nap porszívózok, felmosok, portörlés, és fürdőszoba takarítás hetente van, persze a WC-t naponta áttörlöm. 3 kicsi gyerekem van, őket próbálom rábírni, hogy pakoljanak maguk után, ami kis segítséggel működik. Ritkán fordul elő, hogy kupi van, de kosz nincs.
2014. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Naná! :D

Bár kosz nincs,inkább kupi.15 hónaposom most éli a pakolós korszakát,igy a ruhák,a tálak,a kanalak,minden amit ér szanaszét hevernek a lakásban.

Állandóan utána pakolok,így nem sok időm marad takarítani.

Van,hogy felgyűlik a szennyes,vagy a mosogatni való.

De ennek ellenére,amikor egy pici időm van,akkor takarítok.

Legtöbbször akkor,amikor a férjem hazaér a munkából,és leköti a gyereket.Akkor viszont nagyon bele tudok lendülni,szeretek takarítani. :)

2014. ápr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!