Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves volt gyereketek...

Hány éves volt gyereketek mikor megtanult színezni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 21. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Kezdjük ott, hogy mit értünk színezés alatt pontosan.
2014. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
enyém nem tanult színezni. 2 éves korától firkálja a rajzokat, most 4,5 éves, egész jók már a kifestős füzetei. de szerintem ezt nem kell tanulni
2014. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A lányom kb 5 éves kora óta hajlandó valamit kiszínezni, szerintem elfogadhatóan. A fiam nem volt egészen 4, amikor egyik napról a másikra filcet fogott a kezébe, és egy teljes oldalt maximális precízséggel, apró pici mozdulatokkal kiszínezett. Alig hittem a szememnek, mert tudom, nem ez az általános.


Szerintem a nagy átlag nagycsoportra ér el oda, hogy jól tartsa a vonalhatárokat. Előtte nem várható el.

2014. ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lányom 3 éves. Eddig úgy színezett, hogy fogott egy színt, és telibe színezte vele a képet. Most 1-2 hete már több színt használ, általában a megfelelőéket (Aranyhaj haja sárga, ruhája lila), és igyekszik a megadott részeket színezni. Még kimegy a vonalból, de egész ügyes, már törekszik rá, hogy ne menjen ki.
2014. ápr. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, hogy lepontoztatok, ez a cselekedet nagyon értelmes anyukákra vall. Pedig csak az érdekelt a válaszhoz, hogy a kérdező mit ért színezés alatt: hogy a gyerek vonalon belül marad, vagy az is kritérium, hogy ne fesse pl. Micimackót zöldre...

De örülök, ha néhány megsavanyodott embernek csak néhány pillanatra is némi fényt hozott az életébe a piros pacsira való kattintás.

Szánalmas, hogy néhányan meg sem próbálnak szöveget értelmezni, csak olvasnak és kattintanak.

Szegény gyerekek...

2014. ápr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én felpontoztalak egyes, mert szerintem is vannak lényeges dolgok, amik nem derülnek ki a kérdező kérdéséből. Pontosan, amiket írtál, tehát hogy érti a színezést. Hogy nem megy ki a vonalból vagy hogy firkálva színez, netán egyenletesen? Lányom kb. 4 éves korától vonalon belül marad, de pl. az egyenletes színezés a mai napig nem megy, pedig már 6 éves lesz. Bár lehetséges, hogy ez nála inkább türelmetlenség, nincs türelme egyenletesen, alaposan, lassan színezni.
2014. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
most jutottam gép elé szóval nem én pontoztalak le 1-es. értem én a színezés alatt azt hogy képet ki színezett több színnel úgy hogy nem ment ki a vonalból. mindenkinek köszönöm a választ és ment a zöld kéz neked is 1-es.
2014. ápr. 22. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!