Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha nagyon eleven egy 3 éves...

Ha nagyon eleven egy 3 éves kisgyerek, akkor megoldás az, hogyha a fenekére vagy a kis kezére csapkodnak, mert "hisztizik"?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 07:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
74%
Senki nem halt meg bele nevelo celzatu csapkodasba...? Unicef honlap, ajanlom figyelmedbe. Es gratulalok a modszeredhez. Minden statisztika azt mutatja, hogy az ilyen modon 'nevelt' gyerek sokkal jobb esellyel valik devians felnotte, mint a nem csapkodott meg suhintgatott gyerek. Senki nics az ismerettsegemben, aki hasznalna ezt a modszert.
2014. ápr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudsz olvasni utolsó? Bírom amikor a sok fogyatékos összekeveri az egyonverést a néhány fenékre mért ütéssel.

Én gratulálok, hogy ilyen értelmi fogyatékos szülők nevelik a sok elkényeztetett, drogos bűnözőt.

2014. ápr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
68%
Az ostobaság határtalan. Minden agyonverés csapkodással kezdődik. Utána már csak pici impulzuskontroll zavar kell, és a gyerek intenzíven fekszik a sbs-es gyerek subduralis vérzéssel, anyuka meg esküszik, hogy ő épp sak megrázta a gyereket, mert a hiszti az mégsem módszer. Láttunk ilyet sajnos. De egészségedre, a te döntésed.
2014. ápr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
14%
Én is azt mondom, hogy határtalan az ostobaság. Már csak belőled is kiindulva. A többire már inkább nem is reagálok.
2014. ápr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
38%
Ventilláld csak, attól még nem lesz helyesebb. Szép napot.
2014. ápr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon meg tudod magyarázni mièrt kell ütni a gyereket. Nekem egy okos, jól nevelt fiam van, de sosem bántottam. Annyira alacsony színvonal az ütve nevelés, hogy kár beszèlni róla. Az hogy tèged is vertek, megmagyarázza a te agressziód is. Sajnos az apád rajtad vezette le a tehetetlen dühèt, te meg a te gyerekeden. Sajnálatra mèltó család. Tanulni kène a hatèkony kommunikációról, mert a nevelés nem errõl szól. N30
2014. ápr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
67%
S most kérnék olyan elemzést is,hogy vajon a mai kisiskolások (a nagyobbakról már nem is beszélve) miért olyan agresszívek,beképzeltek?
2014. ápr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
11%

Az a sajnálatra méltó, ahogy sokan nevelik manapság a gyereket. Lassan már a szüPl. a környezet is sokat számít. Főleg az iskola, ahol szinte a legtöbb idejét tölti. Ha hülyékkel, agreszívekkel veszi körül magát, akkor valószínűleg rá is ragad ebből a viselkedésből. Előbb utóbb eljön majd a kamaszkor is. A tündéri kisgyerek lázadni, inni, csavarogni, trehánykodni, cigizni fog. Főleg, ha még következménye sincs a tetteinek. Egy nevetséges ejnye bejnye vagy szobafogság (amiben ott a tv, pc, hifi) nem sok mindenkit hat meg. Ellenben egy megfelelő időben elcsattanó pofon vagy fenekes igenis hatásos. Az idő is engem igazolt. Sok libsi gyereke siklott félre, ellenben az enyémek tisztességesek. Lediplomáztak és családot alapítottak.


Marika

71 éves nyugdíjas (Jobbikos)

2014. ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
79%

Kedves Marika! Üdvözlet neked libsiéktől, két diplomás, doktori fokozattal rendelkező orvosként kívánom, hogy éld meg egyszer, milyen a család, ha nincs benne verés, nekem ez megadatott.


U.i. Az én szememben pl. Kifejezett deviancia jobbikosnak vallani magad, gratulálok ehhez.

2014. ápr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
48%
Az azért elég röhej, hogy valaki két diplomával és doktori fokozattal nem veszi észre, ha egy válasz színtiszta, gyenge provokáció...
2014. ápr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!