Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ötéves gyerekeknél működhet...

Ötéves gyerekeknél működhet ilyen jól az intuíció? Vagy ez csak véletlen volt?

Figyelt kérdés

A férjem kislánya három hete egyszer csak előállt azzal, hogy neki hamarosan kistesója lesz. Kérdeztem, hogy miért, anyukája babár vár? Azt válaszolta: "nem, neked van baba a pocakodban".

Én csak pislogtam, mondtam neki, hogy nem, nincsen, de ő csak hajtogatta, és mondogatja még most is.

Végül tegnap nem jött meg, teszteltem és pozitív, hát eléggé leesett az állam. :)


Terveztünk babát, de még nem próbálkozunk, októberig szedni akartam a gyógyszert.


Tutira nem hallott tőlünk a kiscsaj ilyen jellegű beszélgetést, mert amikor itt van, sosem beszélünk babáról. Illetve vékony vagyok,lapos a hasam, szóval biztosan nem az úszógumimat nézte terhességnek. :)


Most akkor ez megérzés volt nála, vagy csak véletlenül beletrafált? :) Veletek történt hasonló?



2014. ápr. 28. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
a három évesek mondanak ezt-azt ez sztem csak véletlen volt mindaddig amíg nem hiszel abban hogy nem :D , amúgy tetszett az az "anyukája babár vár" :D
2014. ápr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Igen, működhet az intuíció. A gyerekek sokkal több mindent megéreznek, vagy legalábbis sokkal jobban tudnak a megérzéseikre figyelni, mint a felnőttek.
2014. ápr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. erre gyerekkorodból emlékszel? :D vagy honnan tudod? az interneten én is közzétehetek bármit amiben lehet hinni :) de mindenkinek szíve joga eldönteni h hisz e ebben vagy sem
2014. ápr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem csak hit kérdése. A felnőttek főleg arra figyelnek, amit mondanak nekik. A gyerekeknél sokkal jobban számít a például testbeszéd. Egy ismerősömnek az anyukája egy héttel korábban megmondta, hogy terhes, minthogy kimaradt volna a menstruációja, mert észrevette, hogy gyakran teszi a kezét a hasára. Lehet, hogy Kérdező is a hormonális változások hatására például kicsit máshogy viselkedett a férjével, és a kislány ezt vette észre.
2014. ápr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
22 hónapos volt a fiam, amikor esti öltözés közben vigyorogva rámutatott a hasamra, hogy babaa. Még mi is alig tudtunk róla és nem a gyerekkel vitattuk meg korábban a családbővítési gondolatainkat, úh tőlünk biztosan nem hallotta. Később is csinált ilyet. Én hiszek benne.
2014. ápr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!