Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak én vagyok az miatt...

Csak én vagyok az miatt depressziós, hogy nem akar összejönni a baba?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok házas, egy éve próbálkozunk a férjemmel. Ő 32, én 26 éves vagyok, minden reggel futással nyitunk, teljesen egészségesek vagyunk, mégsem sikerül.

17 évesen volt egy abortuszom (gyógyszer mellett estem teherbe, majd balesetet szenvedtem, és el kellett vetetni a gyereket), ez miatt lehet? Vagy ezt mutatná az orvosi vizsgálat?

Segítség! Nemsokára bele fogok ebbe őrülni, még úgy is, hogy nem görcsölök rá!


2011. aug. 7. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De, pont hogy rágörcsölsz, így nem spontán lesz a dolog. Éld a mindennapjaidat, ne hőmérőzz, tesztelj minden egyes hónapban. Légy boldog, romantikázz. A baba tudja, mikor kell jönnie, és akkor köztetek lesz. Persze mondhatod, hogy könnyen beszélek, de nekem is csak így sikerült, mély depresszió és pszichológus segítsége után.
2011. aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem hőmérőzök, nem tesztelek minden hónapban, de köszönöm a hozzászólást. :)
2011. aug. 7. 19:13
 3/11 anonim válasza:
Az abortusz befolyásoló tényező,de mint már az előttem szóló megemlítette: a terméketlenségek túlnyomó többsége a nem megfelelő lelkiállapot miatt van.Ezt a nőgyógyász is meg tudja erősíteni,nekem is az enyém mondta.Menjetek el valahova csak ti ketten egy hétvégére,de ne kényszeres babacsinálásra,hanem relaxálni,hátha bejön a nyugi a babáknak is.Sok sikert!
2011. aug. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem csak te viseled nehezen. Én is 26 éves vagyok és mi már 4 éve szeretnénk. Minden hónapban egyre távolabb érzem magam az érzéstől hogy édesanya legyek. Aki tervezi a babát annak elég érdekes azt mondani,hogy ne görcsöljön rá. Lehet én is túlságosan akarom.
2011. aug. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Abban egyetértek az első válaszolóval,hogy rágörcsölsz. Nem feltétlenül csak az a rágörcsölés, ha hőt mérsz, nyákot figyelsz stb. Ha a nap minden percében ezen őrlöd magad, depressziós leszel ezért, az már rágörcsölés.

Ha már egy éve próbálkoztok,akkor szerintem vagy fel kellene keresni egy dokit, vagy pont most kellene elkezdeni mondjuk hőt mérni,hogy van-e ovulációd egyáltalán.

2011. aug. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 sumergo ***** válasza:
Kivizsgáltak már, vagy csak gondolod, hogy egészségesek vagytok. Tudod mindenki meg van győződve róla, hogy teljesen egészséges, amíg ki nem derül, hogy mégsem. Ha nem volt még semmi vizsgálat, akkor ideje elkezdeni!
2011. aug. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne is mondd ! Nem tudom hogy fogok ezen túljutni. Tobb mint egy éve próbáklozunk elotte eros gyogyszer-antibiotikum mellett lettem terhes és nem tarthattuk meg a babát. Azóta se sikerul és hónapról hónapra egyre rosszabbul viselem foleg így mint most menzi után pár nappal. Aztán feléled a remény bennem ki tudja nem-e pont most sikerul és aztán menzi kozledtével mikor már fáj mindenem még a lelkem is újból magam alá kerulok. 2 hónapot most megfigyeltek. Peteérésem van, ki is szabadul jókor vagyunk egyutt mégsem akar megfoganni. Nagyon nehéz aki nem éli át ezeket a heteket hónapokat nem értheti. Az egyik kozeli ismerosom a harmadikat várja /egymás után gyujt rá a cigarettára nincs tekintettel mégcsak a picurkór sem/ csak úgy becsusszant nekik és képtelen vagyok orulni és ha lehet kerulom még a lehetoségét is a találkozásnak. Miért vagyok én rosszabb kevesebb mint más én miért nem érdemlem meg ezt a boldogságot? Eszemmel tudom nem is kéne foglalkozni a dologgal jon mikor jonnie kell de ez az érzés ez belulrol jon a szívembol és ez a vágyakozás egy piciny baba után....Hát ez legyozhetetlen és a legnehezebb.
2011. aug. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem vagy egyedül hidd el!!!Én négy éve szeretnék babát!három éve el kezdtük a vizsgálatokat de feladtuk fél úton!Egy éve összeházasodtunk és idén februárban megint bele fogtunk a kivizsgálásokba!Volt uh-s átjárhatóságim májusban majd mivel nem sikerült júniusban laparos műtéttel szintén átjárhatósági amin ki derült,hogy el van záródva mindkét vezeték ebből adódóan lombik!Most aug.31-re kaptunk időpontot.Meg néztem milyen vizsgálatok kellenek majd és mivel kell 3-21.-ik napi vérvétel gondoltam ma 3.cn-on el megyek a dokimhoz vérvételre,hogy ezzel is időt nyerjünk,ki derült,hogy szabin van így úszott ez a hónapom is és még ki tudja mennyi mire el kezdhetjük a lombikot!

Ezek után ma én is a padlón vagyok és azt érzem,hogy minden össze esküdött ellenem,valaki nagyon nem akarja,hogy nekünk sikerüljön és egyfolytában el bőgöm magam és gyűlölöm a világot!!!

Minél előbb kezdjetek bele a vizsgálatokba és bármilyen akadály is jönne ne hagyjátok abba mert a sikertelen idő nagyon gyorsan telik de a sikerig minden perc egyre hosszabbnak tűnik!!!

Kicsit hosszú lettem,Bocsi!

Kívánom,hogy mielőbb sikerüljön nektek!!!

2011. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sokszor kisdolgokon múlik az egész.

Nálam úgy volt, hogy voltak macskáim, egészen addig nem estem teherbe amíg a macskákat el nem ajándékoztam.

Ahogy elkerültek a macskák kezdett kiürülni a szervezetemből a toxin ami a macskák szőrén van sokszor (nem mindegyiknél de a legtöbbnél van) és rá 5 hónapra teherbe is estem és most van egy 4 hónapos fiam, szóval

én is kétségbe voltam esve, meg azt hittem Mendöl vagyok, és depis is voltam, és kiderült a macskák miatt volt az egész.

U.I.: Macskák jól vannak egy szerető házaspárhoz kerültek akik imádják őket és minden nap fincsi kajákat kapnak és sok sok simogatást

2011. aug. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes lenne kivizsgáltatni magatok ennyi idő után.

Nálam kiderült, hogy rendellenesen működik a petefészkem és kizárt, hogy orvosi segítség nélkül teherbe essek. Ráadásul szükség lesz egy méhszájplasztikára is augusztus végén.

Az egészséges életmód nem minden. Mi is sokat sportolunk a férjemmel (triatlon, duatlon), egészségesen táplálkozunk, egészségesen élünk, de ez itt nem jelent semmit.

Én rengeteg erőt merítek a házasságomból, és a sportból. Tudom, hogy minden rendben lesz, csak idő kérdése. :-)

Ne keseredj el! Nekünk annál boldogabb lesz a babavárás időszaka. :-)

2011. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!