Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tegyem könnyebbé az...

Hogyan tegyem könnyebbé az elválást ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Lányom 2,5 éves bölcsis, tehát 'elváltunk' , de ott kezdődik a probléma, hogy nem marad meg a nagyszülőknél, max 2 órára. Ha elmegyünk kettesben a férjemmel, addig tombol, míg haza nem érünk, aludt már a mamánál kisebb korában, de 2 éves kora óta nem marad meg. Jövőhéten el kell mennem továbbképzésre, ami 3 nap, férjem vinné bölcsibe, mama hozná el, és a mamánál is aludni, mert férjem éjszakára megy,... Eddig ha próbáltuk a mamánál hagyni, nem maradt, cirkuszolt, mama hazahozta. De muszáj mennem, nekem is nehéz nélküle, de nem tudom, hogyan könnyíthetném meg neki, arról már nem is beszélve, hogy a környezetem szerint ha nem szokja meg ezt, később is így fog menni és dolgozni sem fogok tudni mellette.
2014. máj. 4. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Már régen hozzá kellett volna szoktatni, hogy ne csak mindig veled legyen. Ha hisztizik, akkor nem kell vele törődni. Majd rájön, hogy nem az lesz, amit ő akar.
2014. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A mamák hozzák haza mert nem bírnak vele. Nem tudok mit tenni, ő ilyen, és más ötletem nincs ..
2014. máj. 4. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem a mama hibája szerinted? Ha együtt vannak a kislányoddal foglalkozik rendesen? Játszik vele sokat?

A én lányom 2 év 3 hónapos, de ha a mama nálunk van akkor engem (anyja) kiküld a szobából, csak a mamán csüng, ha a mama el akar menni akkor mindenfélét kitalál hogy ne menjen el.

Mondjuk az én kislányom nagyon barátkozós mindenkivel, még akár boltban is, vagy bárki jön hozzánk azokkal is.

2014. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha az apja megölel, szabályosan idegrohamot kap, csap, vág. Pedig 120%-os figyelmet kap..
2014. máj. 4. 19:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Lányom is imád társaságban lenni, imád bölcsizni, szereti az embereket, csak leválni rólunk nem akar tartósan, és nem is tudom, mi lesz így nyáron :(
2014. máj. 4. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!