Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bölcsődei gondozóktól...

A bölcsődei gondozóktól minden nap megkérdezitek mennyit evett, aludt a kicsid?

Figyelt kérdés
Szerintetek tényleg megfigyelik,igazat mondanak,vagy inkább csak mondanak vmit,hogy megnyugodjál?
2014. máj. 5. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:

nem kérdezem meg. inkább figyeljen a gyerekekre ahelyett, hogy az enyémet csekkolja hány falatot evett, aztán beszámoljon :D

nem egyébként, tényleg nem. azt szoktam kérdezni, hogy aludt-e, mert sokszor kihagyja és akkor előbb fektetem este, csak emiatt. meg hogy minden rendben volt-e.

2014. máj. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár bölcsibe egyik gyerekem sem járt, amikor ovit kezdték eleinte minden na megkérdeztem, hogy minden rendben volt e vele. Nem tértem ki evésre, alvásra, csak úgy általánosságban. Aztán ahogy beszokott utána kb hetente rákérdezek, mikor eszembe jut. Ha valami van úgyis mondják.
2014. máj. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem kellett kérdeznem,mondták maguktól mikor kiadták a fiam:"Anya ma jól evett a borsófőzelékből a fiad!"ma nem túl sokat aludt" stb.

Ez sose nem vett 3 percnél több időt igénybe!

A gondozónő ott ült mellettük ebédnél ha segíteni kell valamelyiknek,c így látta hogy mennyit evett-ivott stb!Nem kellett ez külön megfigyelni!

2014. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a bölcsiben a kisfiam a dadus kedvence volt, így kérdeznem sem kellett, minden nap mindenről beszámolt. Újságolta, ahogy meglátott, hogy mit evett, hogy evett, mennyit aludt, hogy aludt.... Mindig úgy tűnt, hogy igazat mond, sosem jutott eszembe, hogy nem.

Az ovival meg úgy vagyok, mint a # 2 # válaszoló.

2014. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igyekeznek megfigyelni, de mivel 6-7 gyerek jut egyre, igy mindent nem látnak. Inkabb a normalistol eltérő te figyelnek, tehat azt jegyzi meg, ha nem evett, nem aludt, rossz kedve volt.

Amúgy nem kérdeztem meg mindennap, de nálunk ugy adtak at a gyereket, hogy elmondtak, ha volt valami extra, illetve a kis uzenofuzetbe be is jehyezték.

2014. máj. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem mondták maguktól,minden egyes nap,elég részletesen.
2014. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
gondolom ez akkor bölcsitől is függ,én azért szeretném tudni evett,aludt-e rendesen,mert itthon sokat küzdök vele minden téren,ott meg nem hiszem,hogy szaladgálnak utána a kajával,meg altatgatják..
2014. máj. 5. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!