Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák nektek hogy esne, ha...

Anyukák nektek hogy esne, ha a gyermeketek Anyák napján az apja új párját is köszöntené?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 18:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam az adott kérdést,és abban semmiféle felháborítót nem találtam,hiszen mondta a kislány,hogy tudja,hogy nem az anyja de őt is nagyon szereti.


Anyaként egyébként biztos belesajdult volna a szívem (de nem rendeztem volna jelenetet,mint az az édesanya) megpróbálnék örülni,hogy az exem új nője nem egy mostoha aki utálja a gyerekemet (sajnos ismerettségi körben inkább erre van példa)

2014. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam ilyen kérdést, és nálunk nincs ilyen "helyzet", de a barátnőm anyukája jelenetet rendezett, amikor köszöntötte a lánya és az unokája, amiért a "mostohát" is köszöntötték.
2014. máj. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, hogy nem fél tőle és ezek szerint őt is szereti.
2014. máj. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Nekem fájna.. Az anyja én vagyok az apja új párjára ne tekintsen anyaként.. Jelenetet nem rendeznék de engem kiborítana az eset..
2014. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
kiakadnék
2014. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 porcukormókus ***** válasza:
Nem orulnek neki. Nagyon nem!!
2014. máj. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Azzal kezdem, hogy nem voltam még ilyen helyzetben, tehát csak azt írom, amit gondolok. Én szeretném ilyenkor nem negatívan érezni magam, hanem azt nézni, hogy a gyerek szereti az apja új párját és ez végülis jó, főleg, ha viszont szeretik. Persze nyilván azért sok függ a körülményektől, hogy került képbe az új nő, mert például ha a férj miatta hagyta el a családját, akkor nehéz örülni ennek meg úgy egyáltalán a másik nőnek.
2014. máj. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom a körülményeket, lehet, hogy ő neveli, lehet, hogy jár érte az oviba vagy más módon részlegesen átveszi a szülői teendőket. Alapból nyilván borzasztóan rosszul esne, hogy nemcsak a férjem, most már a gyerekem is.... De ez az egész helyzet, hogy elvált szülők meg új párok, predesztinálja az összes résztvevőt egy csomó fájdalmas dologra :( nemcsak az anyát, mindenkit, a gyereket is.
2014. máj. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Fájna, nagyon, de megérteném és inkább örülnék, hogy szeretik egymást.

Fordított helyzetben is azt érezném helyénvalónak, ha apák napján az én új páromat is köszöntené ilyen esetben.

2014. máj. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A biológiai anyaság egy dolog.

Persze értem én, te szülted, a te véred, te szenvedtél vele... de a gyerek apsektusából ez természetes.

Most köszöntötte azt is, aki - mint az előttem szólók is említették - érte megy, aki főz rá, stb.


Nyilván szar érzés, ha tudjuk, nem vagyunk pótolhatatlanok, de amint sikerül a gyermeked szemszögéből tekinteni a dologra, szerintem elfogadóbb leszel.

2014. máj. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!