Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák nektek hogy esne, ha...

Anyukák nektek hogy esne, ha a gyermeketek Anyák napján az apja új párját is köszöntené?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 18:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul esne, de elfogadnám, és nem tenném szóvá. Őt biztos barátilag szereti, téged meg az anyjaként.
2014. máj. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát szerintem magától nem jutna ilyen eszébe, csak ha "fölköszöntetik" vele, hiszen a másik nő nem az anyja... miért köszöntené akkor anyák napján? Nem így működik egy gyereklogika?
2014. máj. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Nagyon rosszul esne, ha én vagyok az édesanyja, ne egy másik nőt köszöntsön anyák napján. Köszöntheti névnapján szültésnapján, ha szereti, de ezen a napon ne!
2014. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Van két gyerekem és a férjem előző házasságából kéthetente hétvégén itt van még egy gyerek. Anyák napján a gyerek nálunk volt és mondta, hogy nagyon boldog anyák napját, ha ez felköszöntés, akkor igen, felköszöntött a nem saját gyerekem, ha nem, akkor nem. Nem a férjem mondta neki, hanem már napok óta be volt zsongva, hogy anyák napja lesz. Mesélte, hogy mit csinált az anyukájának ajándékba. Örült az anyák napjának. Én nem kaptam ajándékot, nem is vártam el, nem erről szól az anyák napja. Fordított helyzetben anyák napján a gyermekemmel szeretnék lenni, és ha azt mondaná, hogy fel akarja köszönteni, ám legyen, de biztos én sem örülnék neki magam miatt, de örülnék, hogy amikor a gyermekem nem velem van, hanem az apjával, akkor is gondoskodnak róla nem csak fizikailag, de lelkileg is. Szóval, vegyes érzelmek, de mi az, ami a mai világban fekete és fehér.
2014. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én kétségbeesnék, hogy mit rontottam el ennyire, hogy a gyerekemben másik nővel alakult ki a kötődés annyira, hogy anyának tekinti..
2014. máj. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Diamonocska válasza:
Az nem az anyja úgyhogy szerintem nem kéne őt is megköszönteni...
2014. máj. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!