Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szemölcs kezelése 3 éves...

Szemölcs kezelése 3 éves gyereknél? Ötlet, bevált praktika?

Figyelt kérdés

3 éves a lányom, hónapokkal ezelőtt lett 2 szemölcs a térdén. Elvittem a gyerekorvoshoz, mondta, hogy nem kell semmit csinálni vele. Az a kettő elmúlt, de közben lett másik kettő ugyanazon a térdén. Azóta lett a hónaljában, a karja belső oldalán, és ma a kis mellbimbója szélén is találtam egyet. Ami a térdén van, az zavarja is, mióta jó idő van, mert ahogy kúszik-mászik kint, kidörzsöli.

Akinek esetleg volt ilyen, kapott rá valami kenőcsöt, vagy valamit? Érdemes lenne bőrgyógyászhoz menni? Vagy ő sem csinál semmit?


2014. máj. 6. 20:17
 1/5 anonim válasza:
Vérrehulló Fecskefű? És igen nem árt vele még dokikhoz járni.
2014. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen megmutatnám bőrgyógyásznak,mert ha vírus okozza,hamar tele lesz az egész teste.
2014. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el bőrgyógyászhoz, mert szaporodik és igazán foglalkozni kell vele.
2014. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor elviszem. A gyerekorvos egyre csak azt móndja, hogy nem kell semmit csinálni, majd elmúlik.
2014. máj. 6. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiamnak is volt a térdén, bejártunk a környéken minden bőrgyógyászt, mindenfélét felírtak, volt, aki leégette neki, de nem múlt el vagy visszajött pár hét alatt, egyre több lett. Aztán végre egy dokinéni a Duofilm nevű ecsetelőt ajánlotta, recept nélkül is vehető a patikában és olcsó. Attól elmúlt, csak kitartóan kellett használni. Ennek már vafy 8 éve, de azóta sem jött vissza neki egy sem.
2014. máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!