Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor kezed el egy gyerek...

Mikor kezed el egy gyerek bukfencezni?

Figyelt kérdés
Todom hulye kerdes de a kislanyom meg nincs ket eves es mar tobbszor probalkozott es van h at is fordul.En a fraszt kapom h nehogy kitorje a nyakat.De akkorakat nevet rajta olyan aranyos:)
2014. máj. 8. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
A lányom 10-11 hónaposan már bukfencezett, pedig még felállni sem tudott akkor. Egyébként semmit nem csinált túl korán, járni is csak 15 hónaposan kezdett, de ezt csinálta. Én is rosszul vagyok tőle.
2014. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A kisebbik fiam másfél évesen tudott, a nagyobbik fiam ugyanakkor tanulta meg, mint a kicsi, ő akkor három és fél éves volt.
2014. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kislányom 1 éves kora óta bukfencezik. Azóta sem unta meg.

16 honapos

2014. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Most ezeket olvasva, rosszul csináltam, hogy nem mutattam neki? 26 hós. Én valamikor gimis koromban tanultam meg, tesi órán kaptam az egyeseket, amikor osztályozták, de valószínűleg anyukám se tudott, kiskotomban nem mutatta. Vagy ez ösztönös kéne legyen, mint a mászás? Még nem késő, ha most mutatom?
2014. máj. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A lányom másfél éves kora körül tanult meg bukfencezni, a fiam 3 múlt és még nem tud, nem is érdekli a dolog.
2014. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
A nagyobbik lányom 4 évesen tanulta meg fejlesztő tornán, a kicsi 2,5 éves és még nem tud. Úgy tudom, csak jól szabad megmutatni a gyereknek, mert ha nem jó technikával tanítják, árthat a nyakának. Szóval vagy rájön magától, vagy megtanítja majd egy tornatanár.
2014. máj. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lányom kb 22, fiam kb 20 hónaposan bukfencelt rendesen. Uncsitesójuk (fiú) 4 évesen tanult meg.
2014. máj. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom is négyévesen tanult meg. Barátnőm kisfia úgy ment iskolába, hogy nem tudott még bukfencezni. Pedig amúgy ügyes.
2014. máj. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2 éves korától próbálkozik magától. Most 2,5, már megy neki egyedül is.
2014. máj. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2 éves kora után valamikor tanították nekik a bölcsiben,utánna már itthon is nyomta a bukfenceket!
2014. máj. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!