Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 évesem állandóan éhes. Ez...

3 évesem állandóan éhes. Ez lehet valaminek a jele, vagy normális?

Figyelt kérdés

Állandóan csak enne. Nem feltétlenül nassolásról van szó, mert ha kér egy pudingot, hogy ő éhes, és mondom, hogy nincs, ha éhes, eszik rendesen, akkor eszik rendesen valamit.

Képes arra, hogy kijön a bölcsiből, uzsonna után, és éhen akar halni. Volt, hogy még az öltözőben sírva fakadt, hogy éhes. Visszamentem, megkérdeztem, mennyit evett. Nem keveset. De ha viszek neki valamit, meg is eszi.

Sokszor már tényleg csak egy almát adok neki, hogy egyen valamit. De folyamatosan mondja, hogy éhes.


2014. máj. 11. 10:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy eszik, rá mondjuk 20 percre már éhes. Akkor kap mondjuk egy almát.
2014. máj. 11. 10:33
 2/10 anonim ***** válasza:
Van egyéb tünete? Mondjuk újszülött korában izomgyengeség, mostanában nem szeret mozogni, ha mozog is kis ügyetlen, ha kisfiú leszálltak rendesen a heréi?
2014. máj. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem normális, kivéve, ha csupa olyasmit kap enni, amiben nincs kalória.


De lehet bélféreg fertözés, vagy egyéb, vidd el orvoshoz.

2014. máj. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Baba korában jártunk gyógytornászhoz, nem nagyon ment neki az atfordulás. Aztán elindult, szépen időben csinált mindent. De nem egy ügyes mozgású gyerek. A bölcsiben mondják, hogy sokszor leül az udvaron. Velem nem nagyon csinálja.

Normális ételeket kap itthon is, meg a bölcsiben is.

2014. máj. 11. 11:37
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd el ezt, van ami illik a kicsidre?

2014. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj a gyerekorvostól kivizsgálást, sok minden lehet, akár vércukorszint probléma is, de sok minden más is. Mivel rendes, tápláló ételeket kap, és is úgy gondolom, nem normális.
2014. máj. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
a múltkor itt egy anyuka is ugyanezt írta a gyerekéről és ott valami ételallergia derült ki!
2014. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak ilyen időszakos?

Én lányomra is néha rájön, hogy egész nap zabál, ez tart egy hétig, de aztán újra normális mennyiségeket eszik.

Szerintem ezzel nincs baj.

Néha a felnőttekre is rájön a zaba, máskor meg alig esznek.

2014. máj. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gluténérzékenységnél jellemző a gyakori éhségérzet, de tényleg bármi lehet, orvosi kivizsgálást kérnék.
2014. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csütörtökön lesz tanácsadás, majd leviszem, és beszélek a gyerekorvossal.
2014. máj. 13. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!