Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megengednéd 2 éves gyerekednek...

Megengednéd 2 éves gyerekednek, hogy megnézze a Szilaj c. mesét?

Figyelt kérdés
Nagyon szereti a lovakat és nem találok normális,rövid mesét a youtubeon. Ez egy nagyon aranyos és szép mese,csak hát 1 órás... Nem lesz sok neki?
2014. máj. 14. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudná végigülni, ami nem is baj még nála. De hát neked se az a célod hogy meg se moccanhat, csak a mesét kell néznie. Ha látod rajta hogy unja, vagy elkezd mással játszani, kapcsold ki, egyébként nézheti.

Ismerősöm 4 évesével kb a feléig jutottam, 2 vagy 3 alkalom volt mire a végére értünk. Persze addigra már az elejét elfelejtette.

2014. máj. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,fél órája megy,de már autózik :D közben azért nézi,de inkább csak mellékesen,az autó fontosabb :)
2014. máj. 14. 16:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyereke válogatja, a lányom 200*nézte végig, és a mai napig imádja.

Ha mese és érdekes végig nézik, 1órásat is, minden mellék foglalkozás nélkül(ha takarítani akarok akkor jól jön, hogy végig nézik a hosszabb meséket)

2014. máj. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom,nagyon hasznos tud lenni,ha épp dolgom van és nem akarom,hogy a gyerek lábatlankodjon. Csak annyi helyen olvasom/hallom,hogy ez ártalmas a fejlődésre nézve és nem szabad tv-t néznie egy ekkora gyereknek..
2014. máj. 14. 19:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Ó...hát mi nem káros manapság?

Gyermekeim minden nap néznek TV-t! Lányom is imádja a lovakat és Szilajt. 2 éves kora óta végig néz meséket. Persze nem a cartoon network-on,hanem a nekik valókat és a számomra nem durva Disney meséket. Én már ezeken nőttem fel és semmi bajom.

2014. máj. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Megengedheted neki, mert aranyos mese, de nem tudná végig ülni :)

Viszont ajánlhatok egy sorozatot aminek több mint 60 része fenn van a youtube-on is, 10-15 percesek általában, a sorozat címe: Yakari.

Indiános/VadLovas :) Jó sorozat, aranyos.

2014. aug. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!