Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem akar enni?

Miért nem akar enni?

Figyelt kérdés
Van hogy annyit eszik mint egy felnőtt de van amikor szinte semmit sem fogad el!! A mai nap is így telik! Reggel a kakaót sem kérte! A reggeli is kimaradt nem kért semmit csak inni!!! Az ebédből is csak a leves ment be! De más nem! Aludt majd ébredés után is csak a leves! Aztán megint csak az innivaló! Evett egy kis fasírtot rizzsel és annyi! Szóval szinte egész nap a bilin ült mert pisilnie kellett!! Valami baja van? Láza nincs mert megmertem! Szóval nem tudom miért csinála ezt néha! Esetleg másnak is csinál így a gyerkőc?? (Kisfiú 2éves)
2014. jún. 2. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Jókedvű? Mozgékony? Okos, ügyes, fejlődik? Akkor miért is aggódsz?! Te minden nap ugyan annyit eszel? Te minden nap azt kívánod enni amit eléd raknának, soha nem kívánsz meg ételeket? Igyon (fogyasszon folyadékot) ez az egy számít semmi több. Eszik ha éhes lesz, te is mondod hogy néha annyit eszik mint egy felött néha meg semmit, ez ha átlagot vonok teljesen jó. Ma ilyen napja van, ez rendben van ennyi, nem kell megtömni. (kivételt képez ha heteken keresztül csak a tejbegríz megy semmi más) Ha nem válogat egyszerűen csak nem éhes akkor hagyni kell majd holnap eszik. Vagy tényleg lappang benne valami nyavalya az majd kiderül pár nap múlva. Ma ezek az ételek estek jól ennyi. Nem fog éhen halni. Én fiam dettó ezt csinálja de már mióta megszületett, egyik nap egész nap a cicin lógott másik nap alig evett 100g egész nap, ez volt 2 hetes korában. 1 évesen pont ugyan ezt csinálja, nem válogat soha, megeszik mindent, de egyik nap csak esik másik nap meg semmit sem kér.
2014. jún. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem! :) egyébként vidám, játszik szaladgál! De mondjuk tegnap volt egy hatról lemosós hasmenése meg ma is elég híg volt a széklete! De ráfogtam arra hogy a sok ivástól de attól adtam neki egy kis normaflort meg evett banánt! Ha holnap se változik elviszem orvoshoz!
2014. jún. 2. 18:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem mi a probléma... Ő ma ennyit kívánt, fogadd el. Mi felnőttek sem eszünk meg x grammot az elénk rakott ételből, ez teljesen normális. Ne lovald magad bele ebbe a problémába, mert az egyébként normálisan étkező gyereknek ezzel lehet generálni az étkezési zavart!
2014. jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!