Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A mostani értékrended szerint...

A mostani értékrended szerint mi az, ami miatt képes lennél megutálni a saját felnőtt gyerekedet, akár annyira, hogy nem tartanád vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Persze elméleti kérdés.
2014. máj. 25. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Jelenleg nem jut eszembe semmi ilyen.

Persze ez csak elméleti dolog, de ha gyilkos, erőszaktevő, tolvaj stb. lenne, akkor is csak az én vérem akit szeretek.

2014. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán, ha családtagot ölne meg.
2014. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedofil lenne.
2014. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedofil lenne,vagy más módon gyerekeket bántalmazna,gyilkolna meg.Más nem jut az eszembe...
2014. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha gyerekeket bántana felnőtt fejjel, vagy közeli rokont ölne meg, akit nagyon szeretek (persze az idegen sem megbocsátható, de az "inkább" mint a családtag)
2014. máj. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nalunk a gyakorlatban is ez van. Persze nem én, nekem kicsi gyermekeim vannak. Viszont van egy ocsem, akit az anyám 14 eves kora óta nem látott, most 26 eves. Kisgyerekként nagyon rossz volt. De anyu mindig azt mondta h én is elvagyok, velem sem kell tanulni, igy az öcsémmel sem. Nem foglalkozott velunk, soha nem ült le velunk játszani, egy meset sem olvasott soha, nem voltak kozos programok. Csak az nem jutott el az anyám tudatáig h amig én elvoltam, nem igenyeltem ot, addig az öcsém teljesen más volt. Vele igenis foglalkozni kellett volna, sokat. A Szüleim ehhez lusták voltak. Aztán megromlott a házasságuk, apunak lett új párja. Ocsem meg verte anyut, mar 14 évesen....nagyon rossz gyerekkoruk volt. Elváltak a szuleink, én anyuval, ocsem apuval ment. Anyu hallani sem akart az ocsemrol, mert h rossz, es fel tole. Aztán apu meghalt 3 eve, az ocsem teljesen egyedül maradt a nagyvilágban, de anyut ez sem hatja meg. Közben én is édesanya lettem, probaltam anyunak elmagyarázni h gyerekként ocsem azert lett olyan, mert nem lett megnevelve es nem kapott eleg szeretet, törődést. Anyu ezeket a fogalmakat nem is ismeri. Én titokban tartom az öcsémmel a kapcsolatot, mert sajnalom ot, es legszívesebben anyuval megszakitanam. Haragszom ra azert is mert az unokáival sem törődik semmit. Csak azért nem szakítom meg anyuval a kapcsolatot, mert ősszel volt közöttünk egy par hónapos "mosolyaszunet", amikor nem jott el az unokája szülinapjára, es ez mar a sokadik volt. De anyósom es a Férjem karacsony előtt kértek, h bekuljek ki vele. Es mivel őket nagyon szeretem, megtettem. Anyósomat jobban tisztelem mint a sajat anyamat. Szülőként nem tudom megérteni h h birja ot igy eldobni.....foleg h tok egyedul van.....
2014. máj. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem lehetne benne megbízni,állandóan csak átvágna,becsapna,hálátlan lenne es kihasználna ..
2014. jún. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen ok.
2022. máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!