Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 2 és fél éves kisfiam vajon...

A 2 és fél éves kisfiam vajon meddig fogja ennyire hiányolni a cumit? Mivel könnyíthetném meg ezt a helyzetet? Nagyon rossz hallgatni a sírását, de szeretnék kitartani.

Figyelt kérdés
A kisfiam 2,5 éves még alvásnál cumizik. Tegnap este eltűnt a cumija, nem találtam sehol. Nehezen elaludt, pár óra múlva kereste a cumit. Elmagyaráztam neki, nincs meg, sirdogált érte kb fél órát, de megnyugodott visszaaludt. Ma délután nagyon nehezen tudtam elaltatni és nagyon keservesen sír érte. A cumi azóta se került elő és jobb is lenne, ha leszokna róla

2014. jún. 4. 15:15
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nálunk úgy tortént, hogy kb 18 hónaposan ahogy láttam ,hogy kijöttek a fogai( nagyon fogfájós volt) időszakosan vagy sokat cumizott, vagy egyáltalán nem, éppen a nem cumizós időszakot éltük, már csak akkor kellett, amikor meglátta. Aztán úgy döntöttem,hogy vége a cumizásnak, mert már csak elrejtette és velem kerestette, avval szórakozott. A párom épp visszament külföldre dolgozni és szépen elmagyaráztam,hogy elvitte magával, hogy ha ránéz, mindig ő jusson eszébe, és cserébe ha hazajön, hoz neki ajándékot, amiért olyan ügyes nagyfiú. 4 Napig jól ment, aztán elkezdte keresni, 1 hétig elalvásnál sírdogált, de úgy voltam vele, hogy ha már elkezdtem leszoktatni és be is fejezem .. másfél hét múlva már végképp nem is kerete, 1 hónapig elrejtettem az összes cumit , aztán ha talált is, vagy másik babánál látta, nem kérte
márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!