Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Azok a kisgyerekek, akiket 15...

Azok a kisgyerekek, akiket 15 hónaposan még úgy altattak, mennyi idős korukra aludtak el egyedül?

Figyelt kérdés
Kislányom 15 hónapos,és sajnos még most is úgy kell altatni(tudom,hogy az én hibám,most nem ez a lényeg).Napközben vagy kézben,vagy újjabban ki kell vinnem levegőre babakocsiba.Már 11 hónapos kora óta megy egyedül,és azóta ha lefektetem a heverőjére,akkor feláll,leszáll,és elkezd futkosni.Ha napközbe melléfekszek,akkor is ugyanez.Néha elalszik nappal cici közbe,de nem mindig,Este cicizik,ha nem alszik el rajata,akkor ott kell mellette feküdnöm,míg el nem alszik.És itt volt a párom 3 éves unokaöccse,akinek csak annyit mondtunk,hogy feküdjön le aludni,ő lefeküdt,mi betakartuk,nem telt bele 5 percbe,már aludt is.Ezt a lányomnál hogyan tudnám elérni?
2010. jan. 2. 13:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos nálam is ugyanez volt a helyzet, én feladtam, és beköltöztek a szülői ágyba. A fiam 3 évesen tudtam különalvásra szoktatni, a lányom a mai napig bennt tanyázik 10 éves. Biztos más lenne a helyzet, ha nem maradtam volna velük egyedül, de hát sajnos igy alakult.

tedd be az ágyikojába, énekelj neki, simogasd a hátát, és ha kijössz, hagyj égve egy kislámpát. ha sirdogál ujra vissza, simogatás, és megint ki, ha elaludt. A fiammal mesét néztünk, és közben bolintott el, le sem mertem kapcsolni a tévét, nehogy felébredjen:))))

2010. jan. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!